Wpis z mikrobloga

@washington: wydaje mi się że nie wyjdą. To nie jest człowiek biedny, pewnego rodzaju spryt też w sobie ma.
Jego propisizm to połączenie kalkulacji biznesowej i pochodzenia ze środowiska kibicowskiego, tu nie ma trzeciego dna.
  • Odpowiedz
@thorgoth: nie prawda jest drugie dno: on był pro-platformerski, ale zmienili mu bodajże prawo dotyczące zakładów sportowych, w których Krzysio siedział i się Krzysio wściekł
  • Odpowiedz
  • 60
@thorgoth: moim zdaniem w koncu wyjdzie, ale tez to tak rozumiem, po prostu podoba mu sie grupa docelowa, rozpite lubiace hazard u buka sebki. Rocketjobs musi miec niezly facepalm

@Idaho59: to pewnie tez jakas cegiełka
  • Odpowiedz
@washington

Czemu ma służyć areszt wydobywczy w sytuacji gdy prokuratura od miesięcy dysponuje 100% materiałów niezbędnych do stawiania wniosków?

Odwet polityczny?
Szopka dla
  • Odpowiedz
wydaje mi się że nie wyjdą. To nie jest człowiek biedny, pewnego rodzaju spryt też w sobie ma.


@thorgoth w PiSie jest trochę sprytnycj osób. Ale zgubiła ja pewność siebie. Stanowskiego też to czeka
  • Odpowiedz
@washington z wami lewakami jest następujący problem, że kiedy ktoś ma inne poglądy niż te, które są spoza głównego nurtu to:
- jest opłacony przez pis
- jest ruskim agentem
- jest z konfederussia
- jest jednym z multikont Mateckiego
  • Odpowiedz