Wpis z mikrobloga

Znacznie bliżej mi do obecnej władzy niż do prawicy jak i Dudy. Wytłumaczy mi ktoś dlaczego Tusk wpycha Klicha na ambasadora USA, gościa który był skompromitowany w MONie z różnych sytuacji jak i to że tak zadbał o bezpieczeństwo, że wsadzono najważniejsze głowy państwa i generałów do jenldnego samolotu, który wiemy jak skończył w Smoleńsku. Do tego zasłynął z atakujących wypowiedzi w strone Trumpa, a teraz Tusk chce go jako ambasadora w USA, najważniejszy nasz partner bezpieczeństwa pod przywództwem Trumpa ma mieć kontakt z Klichem? O ch* to chodzi, Klich ma jakieś haki na Tuska? Czy Tusk działa na szkodę Polski w relacjach z USA czy jak mam to ocenić? Prawie nigdy, ale tutaj cieszę się z Dudy, że nie wyraża zgody na Klicha mimo że usilnie Tusk chce go przepchać
Może #neuropa mi wytłumaczy te dziwne ruchy, bo łatwo atakują PiSowcow ale jak przyjdzie jakaś decyzję Tuska wytłumaczyć to nigdy nie widzę tych nicków
#polityka #usa #ukraina
KarolaG17 - Znacznie bliżej mi do obecnej władzy niż do prawicy jak i Dudy. Wytłumacz...

źródło: Screenshot_20240716_201944_Discord

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@KarolaG17: atakujących Trumpa? Przecież napisał tylko prawdę o nim.

Ta wstawka o Smoleńsku jest wręcz nieprzyzwoita. Ale dla twojej informacji: tamtą „podróż” organizował nie MON, a Kancelaria Prezydenta, czyli m.in. Duda.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gours: napisał tylko prawdę? Czy obecna władza pisze i mówi prawdę o Izraelu że dokonuja ludobójstwa? Od kiedy w polityce ważniejsze jest powiedzenie prawdy a od własnego zapewnienia sobie dobrych relacji z najwazniesym parterskim krajem w sprawie bezpieczeństwa
A co do Smoleńska, wspomniał o tym Wojczal, a jeśli jest w błędzie to przepraszam że go zacytowałem
KarolaG17 - @Gours: napisał tylko prawdę? Czy obecna władza pisze i mówi prawdę o Izr...

źródło: Screenshot_20240716_203605_Discord

Pobierz
  • Odpowiedz