Wpis z mikrobloga

Ile tu wpisów (nawet w gorących) "jak to wejdzie to już na tę partię nigdy nie zagłosuję"

Przy czym ta partia miała to w programie.

Wykop znów zrobi 2015 rok i za mniej niż cztery lata będziemy oglądali roześmiane mordy Czarnków. Małpy się nigdy nie nauczą.

Aha, jeszcze jedno. Program ten #!$%@?ć, to zrozumiałe jak szkodliwy jest, ale jak przeciw krzyczą ci, którzy wzięli bk2 to jest komedia. Wy to akurat wstydu nie macie i wychodzi z was jedynie polska zawiść typowa i żeby inni mieli gorzej.

#nieruchomosci
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sebastian_II_Mordeczka: Nie ma znaczenia która partia rządzi i kto na kogo głosuje.

Lobby deweloperskie pociąga za sznurki i przekupi/zmusi każdego u władzy do wprowadzenia regulacji jakie chce. Wszystko inne to iluzja wyboru i zasłona dymna.
  • Odpowiedz
Aha, jeszcze jedno. Program ten #!$%@?ć, to zrozumiałe jak szkodliwy jest, ale jak przeciw krzyczą ci, którzy wzięli bk2 to jest komedia. Wy to akurat wstydu nie macie i wychodzi z was jedynie polska zawiść typowa i żeby inni mieli gorzej.


@Sebastian_II_Mordeczka: Jaki jedno z drugim ma związek ? Zanim weszło bk2 to też mówiłem, że to zły pomysł. No ale wprowadzili, dali, to wziąłem. Musiałbym być idiotą, żeby z
  • Odpowiedz
@JessePinkman38: Sam znam takie osoby, po prostu są za młode aby uzbierać wkład albo nie mają zdolności na kwotę, jaką potrzebują aby kupić sensowne mieszkanie. Przy czym sensowne mieszkanie to takie, co ma ~50m a nie 27m.
  • Odpowiedz
@Sebastian_II_Mordeczka: Miała też całą masę innych rzeczy w programie jak np wyższa kwota wolna, aborcja czy niedziele handlowe.

Dzisiaj mówią że to było "100 konkretów" a nie 100 obietnic xD. Może bym się tak nie burzył na ten kredyt jakby faktycznie gratis Tusk mi dał benzynę za 5.19 tak jak obiecywał, pogonił kościół i obniżył ZUS.
  • Odpowiedz