Wpis z mikrobloga

#podroze Myślę nad wyjazdem do #usa w okolicach lutego na około tydzień, myślałem nad texasem czy południową częścią, ktoś kto był w USA może coś podpowiedziedź czy warto oraz może polecić jakieś inne miejsce, zależy mi na takim gdzie jest w miare bezpiecznie( wiadomo o co chodzi) oraz jak wygląda kosztowo, hotel, jedzenie ewentualnie wypożyczenia samochodu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MecenasMarcinNajman pytanie czy to pierwszy wyjazd do USA? Jeżeli tak to bym sobie TX odpuścił i zobaczył inne, ciekawsze miejsca niż wielkie Równiny, rancza i kiwaki :) ja polecę Arizona, Nevada, Utah i ewentualnie Cali żeby zobaczyć najważniejsze atrakcje USA, znane z Tv. Co do bezpieczeństwa to ja nigdy nie (a byłem parę razy) miałem niebezpiecznych sytuacji ale ja unikałem dzielnic pigmentododatnich :) auto za 2 tygodnie idzie ogarnąć za 3-4
  • Odpowiedz
Długo się też opierałem przed US, jakoś tak wypadła mi za dobre pieniądze Alaska i powiem Ci, że kraj robi na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Tydzień to za mało, my wracamy teraz z 3 tygodni i jest niedosyt.
  • Odpowiedz