Wpis z mikrobloga

@raneli: pomogli bardzo
Trochę minęli czasu zanim dostałem na stałe te same
Od tamtego czasu bardzo mało stresu odczuwałem
Pregabalimka i paroksetyna
Na fobie społeczne pomagają i stres
Psychozy,schizofrenia to
  • Odpowiedz
  • 3
@Michael_Jackson_: @DisabledOwl ja brałem escitalopram i 2 miechy paro ale na brzydki ryj chyba nie ma lekarstwa, bo nikt nie traktuje poważnie, i zawsze się ktoś znajdzie co powie że masz brzydki ryj i powinieneś się zabić, albo że masz być pod czyimś butem bo masz taki status ustalony przez mechanizmy ewolucyjne i tyle w temacie, w takiej sytuacji w ogóle nie ma zdrowych relacji, bo każdy chce być
  • Odpowiedz
@raneli: te leki to mają skutecznosc pare % wyzej niz placebo albo wcale . moga ci conajwyzej uregulowac nastroj troche albo jak maz jakies urojenia to ze bedziesz mial rzadziej a tak to jak sie przejmujesz brzydkim ryjem to wiecej zdzialasz na terapii ale oglnie to wszystko to cope i isover
  • Odpowiedz
  • 1
@DisabledOwl: dawno się przestałem tym przejmować, ale nie można zaakceptować zachowania innych, bo to nie kwestia głowy a tego jak się traktuje takie osoby, dyskryminacja ma realne konsekwencje dla zdrowia psychicznego, upada pewność siebie, a jeżeli ktoś jest aktualnie #!$%@? to nie trwała cecha wzięta z powietrza czy genów, tak samo bycie pewnym siebie, odważnym, to ludzie budują albo niszczą, co w konsekwencji daje taki a nie inny schemat działania
  • Odpowiedz
  • 1
oguem zauważyłem że ludzie wszędzie widzą urojenia, w ten sposób można zaprzeczyć każdej dyskryminacji, mobbingowi etc. Mobbing i psycha leży często do końca życia, albo jakaś trauma z wojska. To są fakty, a nie urojenia, brzydki ryj i #!$%@? traktowanie przez innych to rzeczywistość, życie https://gazetalubuska.pl/brzydkim-ludziom-zyje-sie-znacznie-gorzej/ar/7866026

całe to towarzystwo terapeutyczne narobiło dużo szkód, ludzie myślą, że wszystko da się wyleczyć, lub że brutalna rzeczywistość to urojenia. Jest dokładnie na odwrót, można sobie uroić że życie jest piękne i żyć na siłę będąc najniżej w hierarchii. Tylko gdzie szczęśliwe życie?

Eksperci są zgodni: "Pozory mylą, ozory szpilą

Niesprawiedliwe,
  • Odpowiedz