Wpis z mikrobloga

@prawiczek92: a ile ty byś chciał płacić? 10zl? Ja tam wyprowadziłem się w wieku 20 lat i dla mnie to była bezcenna lekcja samodzielności. Zmężniałem i nauczyłem się życia pracując na siebie i sam siebie utrzymując. Nigdy w życiu bym nie wrócił na garnuszek do mamusi żeby mi dupę podcierała... Ale wiadomo co kto lubi
  • Odpowiedz
a ile ty byś chciał płacić? 10zl? Ja tam wyprowadziłem się w wieku 20 lat i dla mnie to była bezcenna lekcja samodzielności. Zmężniałem i nauczyłem się życia pracując na siebie i sam siebie utrzymując. Nigdy w życiu bym nie wrócił na garnuszek do mamusi żeby mi dupę podcierała... Ale wiadomo co kto lubi


@najwyzszymaszt: star ci kręcił wora i wchodził do wanny dlatego zmężniałeś XD
  • Odpowiedz
@najwyzszymaszt: Czyli jakbyś się nie wyprowadził to dalej byś czekał w pokoju aż mama zawoła na obiad?, pomimo pracy nie kupowałbyś sobie jedzenia tylko żerował na rodzicach? Nie lubię tego pieprzenia o koczowaniu w mikrokawalerce i nazwaniem siebie bohaterem
  • Odpowiedz
@AndrzejBabinicz: @gerypl89
no już kiedyś prowadziłem na wykopie dyskusję z kilkoma różowymi i niebieskimi paskami którzy mnie atakowali za mieszkanie w domu rodzinnym, ale nie potrafili racjonalnie uzasadnić tego swojego p---------a o wyfruwaniu z gniazdka

znaczy ja rozumiem jak ktoś ma jakichś toksycznych rodziców itp, wtedy koniecznie trzeba się wyprowadzić, ale argumentowanie tego jakimiś bzdurami o zmężnieniu - no dajcie spokój

kiedyś była narracja że do wojska trzeba iść
  • Odpowiedz