Wpis z mikrobloga

Prawie milion za 2 sztuki takiej wystawki...
Komentujcie. Ja nie mam siły.
Edit. małe sprostowanie dotyczące finansowania w komentarzu!!!
#krakow #ekologia #greenwashing #bekazlewactwa #heheszki #ankieta
CrazyxDriver - Prawie milion za 2 sztuki takiej wystawki...
Komentujcie. Ja nie mam s...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-16 092147

Pobierz

Czy podoba Ci się ta incjatywa i wystawka?

  • TAK, płacę w Krakowie podatki 8.7% (60)
  • NIE, płacę w Krakowie podatki 17.1% (118)
  • TAK 5.8% (40)
  • NIE 68.5% (473)

Oddanych głosów: 691

  • 29
  • Odpowiedz
@CrazyxDriver:

Miasto nie ponosi żadnych kosztów 100 % z Unie Europejskiej


A nie no jak pieniądze z Uni to już można przewalać kasę, zamiast np. realnie gdzieś zasadzić drzewa.
Ciekawe czy to właśnie z tej pożyczki KPO? O której Tusk głośno mówił, że ją uzyska dla nas.
  • Odpowiedz
@lentilek masz napisane że to projekt komisji, więc nie KPO, to raz. Dwa uczestniczymi w konkretnym projekcie, to nie jest tak, że sobie wybraliśmy co można zrobić za ten hajs. Trzy - alternatywą było tego nie wziąć i wtedy inne miasto by się załapało.
  • Odpowiedz
@demimka: Taki projekt to w ogóle nie powinien przejść akceptacji, wchodzą na stronę tego projektu to nawet za bardzo się nie postarali, żeby to faktycznie wyglądało zachęcająco, typowa wydmuszka do pobrania milinów euro dotacji.
Dotowanie takich projektów to jest naprawdę rak Unii Europejskiej i niektórzy perfidnie zakładają po kilka startupów w celu wymuszania jak największej liczby dotacji.
  • Odpowiedz
Wiaty te były już w Budapeszcie, teraz trafiły do Krakowa. Będą stały do listopada i jeśli ich nie zatrzymamy, pojadą do kolejnego europejskiego miasta. Firma architektoniczna z Rumunii, która je wykonała, otrzymała 20 tys. euro za pół roku ich wystawiania.


@CrazyxDriver:
  • Odpowiedz
@Debiczanin takim wielkiemu błotem bym tego nie nazwała, bo przynajmniej pasażerowie mają więcej miejsca pod dachem, np teraz. Ale tak, jeśli już i tak to ma gdzieś stać, to lepiej niech stoi u nas. Co w tym złego?
  • Odpowiedz