Wpis z mikrobloga

Wyjechałem na tydzień do innego miasta i spróbuję pierwszy raz w życiu wziąć przykład z @Geralt678 i zagadać do jakiejś losowej typiary na ulicy w celu zapoznawczo poruchawczym. Może bez przesady z tym poruchawczym, ale po prostu chociaż pogadać tak żeby koleżankę poznać. Trzymajcie za mnie kciuki, zobaczymy czy faktycznie ze mnie taki oskarek jak coponiektórzy tutaj uważają.
Jak w ciągu najbliższych 2 dni tego nie zrobię będzie kompromitacja cwela, teraz albo nigdy xD
Ehhh nie ma co gdybać trzeba zrobić krok w nieznane i zobaczyć co się wydarzy.

Dobrze mi idzie dogadywanie się z różowymi w sprzyjających okolicznościach, gdy gdzieś jesteśmy gdzie naturalną koleją rzeczy jest nawiązywanie relacji, czyli oczywiście na wszelakich imprezach, czy spotkaniach towarzyskich. Sytuacja by w dzień nagle zagadać do obcej różowej nie mieści mi się w głowie. Zobaczymy czy słusznie. Dam sobie 10 prób, bo wiadomo, że większość zawsze odmówi więc nie ma co się zrażać po pierwszych paru.

Powiedzmy że to eksperyment społeczny, chyba wtedy lepiej będzie mi to znieść psychicznie. Powiedzmy, że robię badania ile dziewczyn na takie sytuacje pozytywnie reaguje. Jak mnie obśmieją i oplują wtedy będzie to wynik badania, a nie osobista porażka.

Ehhh życzcie mi szczęścia. A jak będziecie tą różową, którą zagadał chłop nie róbcie mi zdjęcia z przyczajki i nie doxxujcie na wykopie plz

Przede wszystkim robię to wszystko NA TRZEŹWO. Co jest dla mnie niesłychana sytuacją, bo przyzwyczajony jestem, że prawie wszystkich znanych mi ludzi poznałem po alkoholu. Później już po poznaniu gadałem z nimi na trzeźwo, ale tak by kogoś od zero poznać na trzeźwo i nawiązać bliską relację nie zdarzało mi się od bardzo dawna.

Tak więc jest grubo, trzęse się i bojem się.

Najgorsze to to że wiem że pewnie tej 1/10 różowym może spodobac się ta sytuacja ale nie wiem czy zniosę psychicznie te 9/10 #!$%@? sytuacji, które moga mnie straumatyzować xD

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
Bananek2 - Wyjechałem na tydzień do innego miasta i spróbuję pierwszy raz w życiu wzi...

źródło: pies

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Bananek2: Powodzenia podpowiem Ci najlepiej zagaduj do takich co pracują w sklepie czy przy stoiskach np z lodami spytaj się jak idą interesy jak się pracuje i spróbuj wziąść numer i wolaj mnie.
  • Odpowiedz