Wpis z mikrobloga

Nie żyje 31-letni syn Holeckiej, którego w dzieciństwie uratował sprzęt WOŚP a na którą ujadała przez 8 lat. Karma wraca. #bekazpisu
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Nestoreish: Do Filiks nie karma a pisuarskie skrwysyństwo dotarło. Za to, że zaczęła badać nieprawidłowości w Lasach Państwowych pisuary (z pomocą Wiadomości TVP, a więc też Holeckiej) zaczęły prześladować jej dziecko. Nie widzę po jej stronie żadnego przewinienia. Porównanie nietrafione. W ogóle ludzie broniący pisuarów macie jakieś problemy z logicznym myśleniem.
  • Odpowiedz
@szurszur W skali budżet NFZ nie, ale w skali wydatków NFZ na sprzęt jest to ogromna kwota. Poczytaj sobie raporty, to są spokojnie dwucyfrowe udziały procentowe.
  • Odpowiedz
O widzisz, pieknie sie demaskujesz. Klamstwem atakujesz dokladnie jak Holecka.


@szurszur:

Skoro uczestniczysz w tej dyskusji, gdzie autor rozpoczął tą "radość" i nie krytykujesz jego poczynania, za to atakujesz mnie - gdzie ja krytykuje radość ze śmierci innej osoby...logika jest tutaj prosta.

Zachowujesz się dokładnie jak typowy pisowiec oszalały z nienawiści.
  • Odpowiedz
W skali budżet NFZ nie, ale w skali wydatków NFZ na sprzęt jest to ogromna kwota. Poczytaj sobie raporty, to są spokojnie dwucyfrowe udziały procentowe.


@CoYoT85: xd przeciez to bez znaczenia. Przez kilka dizeisecioleci nie kupiono sprzetu do badaniach słuchu noworodków dopiero WOSP na to przekazał, wiec co mnie obchodzi, że NFZ daje wiecej skoro to nadal było za mało? A takich przyklądów można wiecej przywołać , bo co roku
  • Odpowiedz