Wpis z mikrobloga

Mireczek nie znający się na wkrętach i ich zastosowaniach oburza się i usuwa komentarze, które mają inne zdanie na ten temat :D

Jak dla mnie to najbardziej użyteczne są PH, PZ, Torx i Hex, a płaskie Slotted to abominacja we wkrętach.
Nortom - Mireczek nie znający się na wkrętach i ich zastosowaniach oburza się i usuwa...

źródło: 1000005223

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 25
@Zgrywajac_twardziela: wykopki srają sobie pod gardło bo im prawde napisałem. Wszystko poza philipsem i płaskim to sraka. Reszta powinna być karana chłostą a torx karą śmierci poprzed wrzucanie delikwenta żywcem do niszczarki - weź to #!$%@? wykręć jak śruba ma rozmiar M1, 30 lat i nawet lekko kręcąc śrubokrętem T1 to #!$%@? już sie okrągła robi. Wszystko poza płaskim i krzyżykiem #!$%@?ć maczetami.
  • Odpowiedz
  • 4
@Nortom: Torx najlepszy, przenosi największe siły. A jak ktoś nie ma właściwych narzędzi to już jego problem.
  • Odpowiedz
: a robiłeś kiedyś w drewnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nortom: Chciałbym zobaczyć takiego 30cm wkręta ciesielskiego na krzyżaka( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nooleus: Może do wkrętów nie potrzeba innych łebków niż gwiazdkowy, albo płaski, ale do śrub już są potrzebne, bo te łepki mają konkretne zastosowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nortom: no kurde nie wierze, oryginalny op-dzban faktycznie pokasowal komentarze nt śrubek, to trzeba miec pod kopulką.. Oczywiscie trafia na czarnolisto, dzięki za cynk ;)

heheszki czy nie cudzy wklad w zycie tego portalu nalezy szanować, kasujac kontent odbieramy Michalowi rogale!1
  • Odpowiedz
@Nooleus ale to ty sie zesrales i jeszcze ludziom komentarze pousuwałeś bo ci brakło argumentów i twoja racja jest najtwojsza.

XD kara śmierci za torxa. Równie dobrze mogę dyskutować z taboretem.
  • Odpowiedz
@Nortom: Phillips dobry do szybkich i prostych zastosowań, slot jest ładny, torx ładnie przenosi duży moment, pozi to lepszy phillips, robinson to nadśrupka łącząca zalety wszystkiego i nie mająca żadnych wad. Reszta to gówno jakieś i fanaberie bez praktycznych zastosowań.
  • Odpowiedz