Wpis z mikrobloga

@saakaszi: murem za polskim mundurem, no chyba że trzeba zrobić 100tke do programu. Puste pagony. Postawili świeżaków, posterunkowych, żeby popilnowali drzwi i już im ktoś musi robić problemy. Ciekawe ile wytrzymają w tej robocie póki dojdą do wniosku, że w tym p---------m kraju to nic nie warto.
  • Odpowiedz
@saakaszi:
Widziałem to :D
Ale daj filmik z akcji, która miała miejsce kilka minut później, kiedy wyprowadzali Romanowskiego i co wtedy wyprawiał reporter z TV Republika :D
  • Odpowiedz
@saakaszi Ja p------e, skąd oni biorą takich debili w tej republice? A policjant też d--a. Prowadzone są czynności, proszę nie przeszkadzać i w---------ć.
  • Odpowiedz
Ja p------e, skąd oni biorą takich debili w tej republice? A policjant też d--a. Prowadzone są czynności, proszę nie przeszkadzać i w---------ć.


@zpue: I przegrać mentalną walkę z debilem? Przecież korki od szampanów by w republice strzelały jakby mieli nagraną brutalność policji. Policjant powinien dostać dodatek za użeranie się z psychicznie chorymi.
  • Odpowiedz
@Gluptaki W sumie tak, masz rację. Zrobili by z tego spiny na następne tygodnie, jak to policja atakuje pseudodziennikarzy, tej g---o telewizji.
  • Odpowiedz
Jezu co to za niemota ten policjant XD Zamiast krótko z petem - "prowadzone są czynności, z pytaniami zapraszam do rzecznika, jeżeli będzie pan utrudniał prowadzenie czynności to użyjemy środków przymusu bezpośredniego. " Ta presstytutka powinna tam być spacyfikowana w 3 sek
  • Odpowiedz
@saakaszi: ja bym go wpuścił bez kamery w za drzwiami kolbą w łeb i na dołek, skoro chodził do przestępcy to jest tak samo podejrzany. 30 lat temu znajomy poszedł w odwiedziny do dziewczyny której współlokator był dilerem i właśnie taki los go spotkał.
  • Odpowiedz