Wpis z mikrobloga

Hej. Poleca ktos ksiegowego (do 200 zl brutto).
Kolega ma JDG, jest na KPiR. Wystawia sam faktury na e-mikrofrima dla klienta (i moze to dalej robic).

Max jedna faktura do rozliczenia w skali miesiaca. (Abonament telefonu xD). I to wszystko. Chodzi o to ze ktos napisze ile trzeba vat zaplacic, podatku i zusu
#ksiegowosc #pieniadze #programowanie #programista15k
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@patryk_ekiert nie ponosi odpowiedzialności ? Skąd masz takie informacje ? Sama jestem księgową i posiadam ubezpieczenie OC zawodowe a dodatkowo zawsze staram się ponosić konsekwencje jeżeli wina jest po mojej stronie.
@Milo900 mogę przestawić swoją ofertą jeżeli chcesz
  • Odpowiedz
@Milo900: Polecam zainwestowac troche czasu i sobie prowadzić samemu. W Infakt przy kilku fakturach wyjdzie najtaniej bo może juz w 5zł/miesiąc da się zmieścic (do 3 dokumentów miesiecznie)
https://www.infakt.pl/polecam/biurorachunkowe

Z ksiegowym to raczej trzeba liczyc od 200zł netto. Tacy klienci na kilka dokumentów sa najtrudniejszi na poczatku bo nic nie wiedża dużo pytają, czas zajmują.
  • Odpowiedz
@Milo900: iFirma. Kolega mnie namówił pół roku temu i bardzo sobie chwalę. Trochę stresu i niechęci na początku ale jak już się człowiek nauczył to banalnie proste. A jak masz problemy to telefon do nich na infolinii i prowadzą za rączkę ze wszystkim.
Koszt - 363.62 PLN na pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

... a wcześniej księgowała za samą deklarację ZUS brała 100 PLN netto/msc.
  • Odpowiedz