Wpis z mikrobloga

@affairz: Ten styl bardzo przypomina jeden nick z tagu, który występuje pod multikontem i od czasu do czasu ma takie wariackie zrywy wyzywając wszystkich XD
  • Odpowiedz
@affairz

CZEMU JESTEŚCIE ZAWISTNI ŻE PAN DEWELOPER DOSTANIE 21 MILIARDÓW WY MAŁE POLACZKI


Te 21 mld to powinna być oznaczane jako manipulacja, bo to tylko kwota dopłat z podatków, a nie cała kwota kredytu, nie bierze pod uwagę wzrostu ceny m2 czyli np (w symulacji jaką robiłem kiedyś dla siebie) biorąc kredyt na 500k państwo dopłaca 160k a resztę ja płacę dewelopeerowi z normalnymi odsetkami dla banku, po wprowadzeniu kredytu cena m2 wzrośnie czyli na to samo mieszkanie potrzebuje 600k ale dopłata nadal wynosi 160k, deweloper dostaje 100k więcej niż bez dopłat, z mojej kieszeni, oczywiście w rzeczywistości nie dostaje bo przy kwocie 600k już nie załapie się z odłożonym wkładem własnym XD
  • Odpowiedz
@affairz:
Ludzie nie rozumieją, ale jeśli wejdą w życie plany żeby karać za "mowę nienawiści" to przy odpowiedniej interpretacji prawa to co w tej chwili robi wykop i każdy człowieka posiadający więcej niż jedną szarą komórkę, byłoby przestępstwem mowy nienawiści. Właśnie dlatego lewactwo tak chce przepisów ograniczających wolność słowa, zaowalowanych jako walka z "mową nienawiści".
  • Odpowiedz
  • 1
@affairz: przypomnij sobie na kogo głosowałeś a później narzekaj, przypomnę że kredyt 0 procent to sztandarowy projekt Tuska a teraz płacz na wykopie xd


@Stalionnn: nie głosowałem na Tuska, ani teraz ani wcześniej
  • Odpowiedz