Wpis z mikrobloga

@przegrywam_przez_miasto: Szkoda czasu. Badoo posysa od początku tego roku?
Zmienili layout, wprowadzili kilka kosmetycznych zmian. Przez które finalnie darmowa wersja stała się nieopłacalna. Kiedyś istniał spory procent sparowania się z laska, która Cie polubila. Nawet znajdując ją w zakładce w pobliżu. Dziś profile które Ty lajkujesz, no spory procent ich, oraz te które lajkują Ciebie znikają z zakładki w pobliżu. Żebyś przypadkiem za darmo nie mógł xD
A o tinder
  • Odpowiedz
@Wookash071: dlaczego wam szkoda wydać 30-40zl na preium w jakieś aplikacji? XD

Szkoda ci też np. płacic 20zl miesięcznie na spotify jak słuchacz muzyki?
Jesteście bandą biedaków, ale na giereczki, alkohol czy jakiegoś kebsa, to wam nie szkoda.

Ale co ja mówię, jak wy z ridzicami mieszkacie i nie pracujecie, to i kasy nie ma
  • Odpowiedz
dlaczego wam szkoda wydać 30-40zl na preium w jakieś aplikacji? XD


@technojezus: Bo to nic nie daje? xD
Na badoo przez cały okres użytkowania wydałem lacznie więcej niż 40zl. I poza przewijaniem dowoli niewiele się zmieniło. Zwłaszcza, że zaczynałem dostawać lajki jak premium się już skończyło xD

Warto było
  • Odpowiedz
kiedy widzisz kto ciebie lajkuje, możesz lajkować do woli.


@technojezus: Nie możesz, bo masz ograniczone możliwości. A samo badoo się już dawno wycwaniło. I nie pokazuje profili, które polubiły Ciebie w zakładach tak/nie i w pobliżu. Więc nie możesz się za darmo sparować. Zwłaszcza na dodatek spory % Dziewczyn lajkuje Cie spoza Twoich kryteriów, czyli chociażby wzrost, wiek czy odległość. Albo i część nie wypełnia tych tabelek przez co pojawiają
  • Odpowiedz