Wpis z mikrobloga

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/mercedes-benz-klasa-e-w212-e350-3-5-benzyna-2016-r-automat-klimatyzacja-skora-ID6Gl0Kn.html
Co myślicie o takim samochodzie ? Uszkodzony w USA, później sprowadzony do Emiratów Arabskich i naprawiony, potem niby do Niemiec [według firmy na otomoto.pl] aż wreszcie do Polski ? Cena jakby nie patrzeć atrakcyjna jak za taki samochód.
#samochody #mercedes #otomoto #motoryzacja #carboners #pytanie #kiciochpyta #auta #usa
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
W ogóle kto by chciał powypadkowy samochód w zea co nie stać ich na normalny samochód?


@Norskee: Tego nie wiem. Po prostu przeglądałem otomoto i trafiłem właśnie na taką ofertę. Zarówno są zdjęcia z USA [po szkodzie], oraz z ZEA [strona z aukcją, już naprawiony i w opisie jest napisane, że importowany z USA]. Nic odnośnie Niemiec nie mogę znaleźć, jedynie jest info na otomoto, że sprowadzony z Niemiec i
  • Odpowiedz
  • 0
@Norskee: PS co najciekawsze na stronie z aukcją z ZEA jest napisane, że przejechane ma 100044, a na otomoto 100269 - więc coś kurczę słabo nim jeździli w Niemczech/Polsce.
  • Odpowiedz
@Adameks51: Zawsze można zaryzykować, tylko trzeba do aso podjechać, żeby się nie okazało, że tylko numery w wymienili. Poziom napraw w emiratach jest słaby, takie 3 na10 (poaza aso) . Brak zaplecza, brak fachowców, zazwyczaj wychodzi z tego coś co się nie nadaje do jazdy
  • Odpowiedz
@Adameks51: dokładnie go sprawdzić: czy podłużnice proste czy są ślady napraw, czy działają wszystkie systemy, czy nie jest krzywy, czy nie ma błędów albo np. wypadających zapłonów.
  • Odpowiedz