Wpis z mikrobloga

@Koziom: dokładnie, też o tym mówię od dłuższego czasu (choć ofc z Bidenem problemy są głębsze niż przejęzyczenia). To media kreują taką sytuację
  • Odpowiedz
@Koziom: jest jedna rzecz która łączy tych dwóch panów - oboje uwielbiają wyzywać swoich oponentów u Karakana po latach wyzywanie od Tygrysków, Pułkowników, Ryżych, itd. brzmi zabawnie ale Trump robi podobnie i to już nie jest fajne
  • Odpowiedz
  • 13
@melquiades: ej, ale tak całkiem poważnie - to elektorat pisu jest ze stali. Choćby kradli miliardy, gubili rakiety, strzelali granatnikami, kłamali w żywe oczy - ich poparcie stoi w miejscu. Przeciez Kaczyński wyszedł i powiedział że Kamiński żadnego gestu Kozakiewicza nie zrobił i niemiecki TVN kłamie. I myślisz że komuś przeszkadzał fakt nagrania z sejmu czy to ze TVN jest amerykański? Gdzie tam. Tak dosłownie mogą wszystko.
  • Odpowiedz
@Koziom tak nie do końca, na przykład Tusk się przejęzyczył z obnizaniem podatków jak miał na myśli podwyższanie i normalnie wyborcy i jego fani z mediów to zaakceptowali. Czy z wiekiem emerytalnym pomylił pozostawienie z podwyższeniem itd
Czy teraz jakieś teksty o związkach partnerskich, aborcji coś mówił o zmianach w chodziło mu o nie ruszanie tematów
  • Odpowiedz
Ojeju, jaka biedna jest ta lewica w Polsce i USA. Dosłownie wszyscy są przeciwko nim, z mediami na czele ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@melquiades czy ja wiem czy biedna?
Ogólnie dla prawicy Sasin jest lepszym ekonomistą niż Petru. Można #!$%@?ć miliony na wybory, można wsadzać debili na stołki prezesów spółek skarbu państwa (jak tam PKP Cargo?) ale ważne aby się nie przejęzyczyć.

Z reszta to nie o
  • Odpowiedz
@Koziom: niestety, ale prawica przejęła część mediów dla patusów. Prostymi memami i chłopskim rozumem pochłonęła najprostsze umysły, a teraz może z nimi robić, co chce. Mój ojciec już ma tak łeb sprany Republiką, że za księdzem salcesonem "stoi całym sercem". Jak mu powiedziałem, że sercem to on może stać za rodziną, a nie obcym typem to tylko na chwilę powieka drgnęła, ale za chwilę znowu stracił świadomość ¯\(ツ)/¯

Pisowcy i
  • Odpowiedz