Wpis z mikrobloga

@lepaq: Jej zwolennicy są teraz masowo na tagu i robią wszystko, by jakikolwiek głos krytyczny wobec Trumpa został skutecznie wyciszony oczywiście nazywając nas przy tym "sektą" ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@melquiades: czy pisowskie małpy muszą na wszystko wymyślać te swoje niedorozwinięte określenia typu:
-fajnopolacy
-osmiogwiazdkowcy
-kolalicja 13 grudnia
-bodnarowcy
Zanim odpowiesz skonsultuj się z Darkiem, zależy mi na oficjalnym stanowisku partii.
  • Odpowiedz
@lepaq: Nie.cisnely sie kazdemu, O mi na przyklad sie nie cisnely. Dontrgo miliony Polakow na ten PiS zaglosowala, wiec chyba tez im sie nie cisnelo.
To wy tzn. lewa strona robiliscie fale agresji i hejtu wlasnie z tym haslem na czele, celowo wzbudzaliscie nienaiwsc w ludziach, a teraz cos bredzicie o braku agresji w polityce czy współczuciu.

Haslo "j**** stare baby pradem" pokazuje wasza fałszywą empatie czy wyrozumialosc na drugiego
  • Odpowiedz
@lepaq: Zgodnie z badaniami, wyborcy Koalicji Obywatelskiej wykazują się zdecydowanie najwyższym poziomem nienawiści względem przeciwnikow politycznych. Przejawiaja największą skłonność do odczlowieczanua innych przez ich poglądy. Polecam zapoznać się z raportem forum idei ibris.
  • Odpowiedz
każdemu, kto widział skalę procederu zorganizowanej grupy przestępczej o pseudonimie "PiS"

Nie.cisnely sie kazdemu, O mi na przyklad sie nie cisnely


@_UczeSieNiemieckiego: bo nie widziałeś, co #!$%@?. Wiedzę czerpiesz jedynie z republiki i innych prawicowych mediów. Wiem, bo mój ojciec ma to samo. Rekordowa liczba imigrantów? Kłamstwo. 1,5mld zdefraudowane w Orlenie? Kłamstwo. Ksiądz salceson? Więzień polityczny. Kamiński i Wąsik? Walczą o demokrację. Do ciebie już nic nie przemówi i taki
  • Odpowiedz
@_UczeSieNiemieckiego hasło "#!$%@? PiS" powstało po latach szczucia na Tuska, Trzaskowskiego, potem Hołownie i każdego kto podpadł PiSowi. Hasło to powstało na strajku kobiet, a TVP szczulo choćby na Trzaskowskiego przed wyborami prezydencki mi, zmieniali mu głos, pokazywali w słabej jakości, oskarżał o wszystko co złe. Ta samo jak kolorowali Tuska na czerwono, pokazywane go z "celownikiem" na sercu, jak diabła z rogami.

Ze starymi babami też manipulujesz. To powiedzenie, jakkolwiek
  • Odpowiedz
cyfryzacje


@_UczeSieNiemieckiego: pełna zgoda. Szkoda, że potem #!$%@? minister, która była za to odpowiedzialna i wrzucili jakiegoś gamonia i wszystko zwolniło

naprawę wielu przepisów
  • Odpowiedz
zaprezentujesz treść tych przepisów przed i po?


@Ogau: Szukac nie bede, ale z pamieci:
1. Domyslne dziedziczenie z dobrodziejstwem inwentarza (wczesniej w prost)
2. Zmiany w ustawie o komornikach sadowych.
3. Zmiana w ustawie prawo bankowe (wczesniej bank mial w dupie czy podales zly numer konta i ktos dostal nieswoje
  • Odpowiedz