Wpis z mikrobloga

Przecież z tym zdjęciem Tuska, na którym "celuje" w plecy Trumpa, chodzi nie o samo zdjęcie, które zapewne wyszło przypadkiem, tylko przede wszystkim o to, że Ryży osobiście je wstawił parę lat temu na swojego Twittera z mega przezabawnym podpisem. Świetnie się ten "edgy chumor" zestarzał xD

Przecież gdyby coś takiego (fotę, na której ktoś "celuje' Tuskowi w plecy z edgy podpisem) wstawił Trump albo jakiś inny prawak, którego nienawidzicie, np. Orban czy inny Fico, to byście udławili się jadem, a krzyk, jaki to autor posta jest niezrównoważony, byłoby słychać nawet w wykopowej, poznańskiej serwerowni.

#usa #bekazlewactwa #polityka
Tywin_Lannister - Przecież z tym zdjęciem Tuska, na którym "celuje" w plecy Trumpa, c...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-14 152409

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Przecież gdyby coś takiego (fotę, na której ktoś "celuje' Tuskowi w plecy z edgy podpisem) wstawił Trump albo jakiś inny prawak, którego nienawidzicie, np. Orban czy inny Fico, to byście udławili się jadem, a krzyk, jaki to autor posta jest niezrównoważony, byłoby słychać nawet w wykopowej, poznańskiej serwerowni.


@Tywin_Lannister: gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem.
  • Odpowiedz
Gdy dokonano zamachu na Fico, to wykopowe lewactwo świętowało.


@Tywin_Lannister: a jakieś dowody czy to tylko pomówienia? xD

Gdy dokonano zamachu na Trumpa, to wykopowe lewactwo #!$%@? o
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: ja w tym widze tylko odrobine luzu, dystans do siebie i brak kija w dupie.

Przecież gdyby coś takiego (fotę, na której ktoś "celuje' Tuskowi w plecy z edgy podpisem) wstawił Trump albo jakiś inny prawak, którego nienawidzicie, np. Orban czy inny Fico

Nie słyszałem o polityku tej prowiniencji który miałby jakikolwiek dystans do siebie i kiedykolwiek w historii zażartował z własnej fotki. Jeśli się myle to wyprowadź mnie
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister:
Są nagrania z rudym gdzie obściskuje się z Putinem albo mówi że chcemy współpracy z Rosja taka jaka ona jest. I fajnopolactwa to nie rusza wiec taka fota nie zrobi na nich żadnego wrażenia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: A Trump odniósł się w jakikolwiek sposób do tego zdjęcia? Wyraził oburzenie że mu Tusk celuje w plecy z finger guna? xD Bo odnoszę wrażenie że największy problem z tym mają tylko pisowcy i k0nfiarze (chociaż w sumie to jedno i to samo)
  • Odpowiedz
A Trump odniósł się w jakikolwiek sposób do tego zdjęcia?

@HrabiaTruposz: Poważny polityk nie odnosi się do pajacowania jakiegoś podnóżka Merkel. Odniesienie się byłoby zbędną nobilitacją dla tego łaknącego atencji pajaca.
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz kolego kiedy to paliwo za 5,19? Wyższa kwota wolna od podatku? 500+? Tusk tylko obiecał, że da 800 i akurat to się sprawdziło, a wielu takich przygłupów jak ty mialo nadzieję, że znowu kłamie xD ja się starym pisowcom nie dziwię, że na nich głosują, bo przynajmniej większość obietnic spełniają i nie trzeba tak spekulować jak w przypadku peowców xD was ta konfederacja (która nigdy nie objęła władzy) i Trump
  • Odpowiedz