Wpis z mikrobloga

Mirki, poszukuję i nie mogę znaleźć żadnych sensownych basic koszulek typu tank top, tylko nie takich typowych żonobijek, a takich jak na zdjęciu - czyli kołnierzyk pod szyję i bez wielkich wycięć na ręce. No i bez sportowego logo, najlepiej w jakimś wielopaku białe i czarne, fajnie jakby nie były bardzo cienkie i prześwitujące, docelowo pod rozpiętą koszulę/bluzę na jesień i zimę.

Budżet do negocjacji, może max. 50 zł za sztukę, ale im mniej tym lepiej, wiadomo.

#modameska #ubierajsiezwykopem
cutecatboy - Mirki, poszukuję i nie mogę znaleźć żadnych sensownych basic koszulek ty...

źródło: image_picker_7FBA8973-1FB4-4D64-A3DD-81FD4B936479-38655-0000057FA2F930DD

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@cutecatboy: zwykłe koszulki w różnych krojach bez nadruków ja w ciemno bym brał z Malfini/Adler popatrz tylko czy jest tam krój jaki chcesz

jakościowo bardzo polecam już regularnie od kilku lat biorę od nich wprawdzie T-Shirty ale się przekonałem że dobrze robią

rozmiarówki na stronie są w porządku, zmierz se obwody tak jak pokazują, jak wyjdziesz na granicy rozmiarówek to wybierz tę większą, bo akurat T-Shirty mi potrafiły się ciut
  • Odpowiedz