Wpis z mikrobloga

Daleki jestem od szurskich teorii, ale to wygląda tak absurdalnie, że nie dziwię się, czemu ludzie tworzą teorie spiskowe. Typ z karabinem spokojnie wchodzi sobie na dach budynku, wszyscy dookoła go widzą, robią mu filmiki i zdjęcia, alarmują ochronę, w okolicy siedzą snjaperzy zabezpieczający teren i co, nikt typa nie widzi? Nikt nic nie robi? Nawet ci snajperzy, którzy dopiero po strzałach go zabijają? To wyglądało jakby ochrona czekała, aż go zastrzelą xD To jest tak gigantyczna kompromitacja Secret Service że wszyscy tam powinni popełnić rytualne bukkake

#trump #usa #zamach
  • 4
  • Odpowiedz
@kanbanos: akurat czytałem ostatnio "morderstwo odbędzie sie..." Agathy Christie - jest tam ciekawy motyw, w którym występuje nacięcie ucha, żeby upozorować postrzał - ucho to bardzo wygodny cel do "samookaleczenia" w celu upozorowania zamachu - blisko głowy, dużo krwi, mały ból, łatwo to niepostrzeżenie zrobić w zamieszaniu
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@Fortis_: upozorowanie czegoś takiego ze strony Trumpa jest niemożliwe, za dużo kamer, zdjęć, za duże ryzyko wpadki. Dużo bardziej wydaje mi się prawdopodobne, że ktoś ze strony "władzy" mógł wiedzieć o tym zamachu i specjalnie nic nie zrobił. Tylko plan się rypnął bo Trump przeżył.

Choć znając życie pewnie i tak wszystko przez ludzkie partactwo, niekompetencję i głupotę
  • Odpowiedz