Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy zamach na Trumpa pokazuje prawdziwą twarz lewicowych psychopatów, na internecie pełno postów/filmików, w których liberałowie płaczą, że gość nie trafił albo o tym, że to była ustawka (i takie przekonanie występuje nawet wśród wykopowych szurów, zwolenników rudego xD)

aż przypomniała mi się historia Kyle Rittenhouse, który raniąc 'losowych' liberałów, pozbawił życia przestępcy seksualnego (inaczej pedofila, czyli typowego wyborcę partii 'demokratycznej') i psychopaty, który groził że spali dom swojej rodziny (ale o tym już media typu CNN nie wspominają).
Ta sytuacja idealnie pokazuje z jakimi ludźmi mamy do czynienia jeżeli chodzi o zwolenników partii demokratycznej

Ukraińscy trolle na wykopie mają żal do Trumpa, bo ten nie chce wspierać skorumpowanego kraju, który znany jest wiadomo z czego, ale o tym nie wolno mi pisać bo moderacja nie przyzwala na pisanie prawdy o naturze 'braci ze wschodu'. Również mają ból o to, że Trump nie jest aż takim zwolennikiem NATO ale boją się powiedzieć dlaczego - otóż Trumpowi nie podobało się to, że ci 'sojusznicy' NATO nie dokładali się do sojuszu (bodajże 2% PKB) co jest dość zaskakujące, że ci wielcy 'sojusznicy' NATO mają wywalone na ten sojusz. Niestety ten fakt jest niewygodny dla wykopowych trolli i zwolenników Harrisowej.

Podsumowując, wykopowa szuria będzie szurią, która uwielbia manipulować faktami tak by zdyskredytować ludzi takich jak np. Trump, ale w ich urojeniach brak jest prawdy. Jedyne co nam pozostaje, to mieć nadzieję, że nie sprzątną Trumpa i że uda mu się wygrać te wybory, może wtedy nastanie normalność.

#usa #trump #zamach #bekazlewactwa #polityka
epicko - Dzisiejszy zamach na Trumpa pokazuje prawdziwą twarz lewicowych psychopatów,...

źródło: GSbkOLIXwAAb_2M

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • 1
@siepan: tobie stjepan już podziękujemy, brak argumentów to lecimy ad personam xD nie żebym oczekiwał czegoś więcej od -filskich trolli. Już pod którymś wpisem z kolei masz do mnie ból tyłka bo nie wyznaję religii uśmiechniętej polski, płacz dalej.
  • Odpowiedz
Jedyne co nam pozostaje, to mieć nadzieję, że nie sprzątną Trumpa i że uda mu się wygrać te wybory, może wtedy nastanie normalność.


@epicko: Popieranie Trumpa będąc Polakiem to wyższy poziom zidiocenia. No chyba, że ktoś chce mieć ruskich za progiem.

Ale w sumie patrząc na Twój profil to się nie dziwię tym kocopołom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Strus: bycie Polakiem nie oznacza bycie podnóżkiem tuska albo ukraińców, ale fajnopolactwo już samo z nazwy na siłę próbuje być 'fajne', jednakże poza tą żałosną ich bańką nikt ich nie bierze na poważnie i sporo ludzi uważa ich za tumanów. Ukraińcofile próbują straszyć Polaków wojną, jednakże to jest już wyższy poziom szurstwa i foliarstwa, czy te ruskie są teraz z nami w pokoju? :)
  • Odpowiedz
@epicko: Wy widzicie prawicowego/lewicowego odklejeńca, ja zaś chorego człowieka, opętanego przez to wzajemne szczucie polityków, tak jak było z tym gościem od Adamowicza. Ludzie nie widzą nawet, jak bardzo są sterowani przez polityków.
  • Odpowiedz