Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy zamach na Trumpa pokazuje prawdziwą twarz lewicowych psychopatów, na internecie pełno postów/filmików, w których liberałowie płaczą, że gość nie trafił albo o tym, że to była ustawka (i takie przekonanie występuje nawet wśród wykopowych szurów, zwolenników rudego xD)

aż przypomniała mi się historia Kyle Rittenhouse, który raniąc 'losowych' liberałów, pozbawił życia przestępcy seksualnego (inaczej pedofila, czyli typowego wyborcę partii 'demokratycznej') i psychopaty, który groził że spali dom swojej rodziny (ale o tym już media typu CNN nie wspominają).
Ta sytuacja idealnie pokazuje z jakimi ludźmi mamy do czynienia jeżeli chodzi o zwolenników partii demokratycznej

Ukraińscy trolle na wykopie mają żal do Trumpa, bo ten nie chce wspierać skorumpowanego kraju, który znany jest wiadomo z czego, ale o tym nie wolno mi pisać bo moderacja nie przyzwala na pisanie prawdy o naturze 'braci ze wschodu'. Również mają ból o to, że Trump nie jest aż takim zwolennikiem NATO ale boją się powiedzieć dlaczego - otóż Trumpowi nie podobało się to, że ci 'sojusznicy' NATO nie dokładali się do sojuszu (bodajże 2% PKB) co jest dość zaskakujące, że ci wielcy 'sojusznicy' NATO mają wywalone na ten sojusz. Niestety ten fakt jest niewygodny dla wykopowych trolli i zwolenników Harrisowej.

Podsumowując, wykopowa szuria będzie szurią, która uwielbia manipulować faktami tak by zdyskredytować ludzi takich jak np. Trump, ale w ich urojeniach brak jest prawdy. Jedyne co nam pozostaje, to mieć nadzieję, że nie sprzątną Trumpa i że uda mu się wygrać te wybory, może wtedy nastanie normalność.

#usa #trump #zamach #bekazlewactwa #polityka
epicko - Dzisiejszy zamach na Trumpa pokazuje prawdziwą twarz lewicowych psychopatów,...

źródło: GSbkOLIXwAAb_2M

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@epicko:

Ukraińscy trolle na wykopie mają żal do Trumpa, bo ten nie chce wspierać skorumpowanego kraju, który znany jest wiadomo z czego,


on nie widzi albo udaje że nie widzi że wojna na Ukrainie to wielki sukces USA, wykrwawiają Rosję bez udziału swoich
  • Odpowiedz
  • 3
@Koziom: no tak, bo zamach na kandydata na prezydenta najpotężniejszego kraju to taka sama skala problemu jak napad na tego gościa, idealny symetryzm
  • Odpowiedz
  • 27
A tutaj zbiór mądrości uśmiechniętych, którzy lubią o sobie twierdzić, że są 'elitą intelektualną' kraju, a tak naprawdę to zwykła szuria, autorytet dla wykopowego lewactwa, naprawdę xD
epicko - A tutaj zbiór mądrości uśmiechniętych, którzy lubią o sobie twierdzić, że są...

źródło: idioci

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@Koziom: aha, no bo jak ktoś się naśmiewał z czegoś takiego oznacza że należy mu się zamach, spoko nie wiedziałem xD Nigdzie nie widzę żebym napisał że Trump to krystaliczny idealny człowiek, ale naprawdę nie wiedziałem że pisanie takich komentarzy przez jego osobę oznacza, że zasługuje na zamach, Trump to o wiele ważniejsza persona w kraju niż ten typ i zamach na kogoś takiego to o wiele większy problem niż
  • Odpowiedz
Dzisiejszy zamach na Trumpa pokazuje prawdziwą twarz lewicowych psychopatów,


@epicko: ale jak prawicowi psychopaci zaatakowali kapitol to to już było ok bo to byli "twoi ludzie"?

Podsumowując, wykopowa szuria będzie szurią, która uwielbia manipulować
  • Odpowiedz
@epicko: a to mówisz, że jedno naśmiewanie się było ok, a to już nie? Dodatkowo na potwierdzenie dajesz randomow z twittera i jednego oklejonego "dziennikarza", którego nikt nie szanuje? Brawo, osiągnąłeś chłopski rozum
  • Odpowiedz
@epicko: Bardziej pokazuje to problem z rosnącą polaryzacją, ciągłym nakręcaniem ludzi i wmawianiem im, że "druga strona" to wróg, zło wcielone i szaleńcy, w czym właśnie bierzesz udział.
  • Odpowiedz
@epicko chłop jest przekręciarzem, pedofilem i gwałcicielem, są na to kwity a amerykańska "prawica" przeszła nad tym do porządku dziennego. Ten typ nie powinien istnieć w polityce ale oni są w niego zapatrzeni jak w nie wiem co. Nie wiem jak można upatrywać jakiejkolwiek normalności w jego rządach tym bardziej w perspektywie wojny na Ukrainie i jego podejścia do finansowania NATO. Żaden świadomy Polak nie powinien mu kibicować.

No ale ważne
  • Odpowiedz
@epicko ale pierniczysz kurna człowieku. Kyle rittenhouse powinien wylądować na krześle za morderstwo to raz.
Dwa to nie lewica i lewacy a chorzy ludzie dokonują takich rzeczy.
Trzy ty się módl by trump nie wygrał wyborów bo się spotkamy na wojnie w koszarach za 3 lata.
  • Odpowiedz
W obu stronach są #!$%@?ńcy, wmawianie sobie, że tylko lewacy czy prawacy są źli jest obłędem. Przy okazji, pozwól, że Ci coś przypomnę.


@Koziom: OP nie zrozumie, OP to fan brauna
  • Odpowiedz