Wpis z mikrobloga

@Odchod_Pasywny: zabawne jak ludzie którzy jeszcze niedawno nazywali szurem, płaskoziemcą każdego kto choćby lekko powątpiewał w oficjalny przekaz, teraz sami snują teorie spiskowe.

I na twitterze podobnie, a do tego przecież są to ludzie z tego samego obozu politycznego w którym nienawiść wobec przeciwników politycznych jest centralnym tematem i postulaty pozbycia się ich bez względu na metody też nie są rzadkie - nagle tak niewiarygodne jest to że ktoś mógł
  • Odpowiedz
Historyczne wydarzenie. Zakładać sieci, zapisywać głupoty wypisywane przez idiotów i wypominać im to do końca życia dopóki nie usuną konta i nie pójdą gęsi pasać
  • Odpowiedz
@tibijczyk_z_edron: czyli Lis z jednej strony forwarduje wpisy innych odklejeńców twierdzących, ze to ustawka, a z drugiej odnosi się do nieudanego zamachu na Hitlera, sugerując że zamach może i się nie udał, ale to zapowiedź końca DT.

Powiedzieć, że daleko mi do bycia miłośnikiem żółtej prorosyjskiej małpy to jak nic nie powiedzieć, ale nawet ja nie mam żadnych wątpliwości, że to jakaś ustawka sztabu DT. #!$%@? z antify właśnie wygrała
  • Odpowiedz