Wpis z mikrobloga

Wynajęli przygłupawego kuca, który #!$%@?ł zadanie stulecia i zginął xDDDDDD dlatego Trump wygra. Ukraińcy już mogą pakować manatki a granica UE i NATO będzie się kończyć na naszej granicy, sorry panie Żełeński. Z drugiej strony to dobrze, bo oni nawet nie będąc w UE już są dla nas gospodarczo ogromną konkurencją, chociaż każdy z naszych polityków ma w to #!$%@?. Nie, nie dostałem 60 groszy za wpis.
#usa #wybory #trump #ukraina
  • 19
  • Odpowiedz
@Pieronek: Jakoś Polska też była, wchodząc do UE, konkurencją dla zachodnich rolników. Ci jednak sobie dość dobrze z tym poradzili (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
a granica UE i NATO będzie się kończyć na naszej granicy


@Pieronek: rosja od lat domaga się, po inwazji na ukrainę jeszcze bardziej, wycofania się wojsk nato za odrę i zakazu lotów wojskowych nad polską tak więc z tą granicą nato kończącej się na naszej granicy nie byłbym taki pewien. no chyba, że miałeś na myśli naszą zachodnią granicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Nie jestem żadnym ruskim agentem ani nie mam zamiaru lizać rowa Ukrainie. Po prostu piszę sobie w niedzielę rano na portalu że śmiesznymi obrazkami, jaki może być scenariusz i konsekwencje po dojściu Trumpa do władzy u USA, po nieudanym zamachu na jego życie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MacronT1000 między innymi

@grimhzr Trump to stary porządek i proste rozwiązania. Podzieli się Ukrainę i pora
Pieronek - Nie jestem żadnym ruskim agentem ani nie mam zamiaru lizać rowa Ukrainie. ...
  • Odpowiedz
Trump to stary porządek i proste rozwiązania. Podzieli się Ukrainę i pora na csa

( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pieronek: "stary porządek" to również polska w strefie wpływów rosji, a tego polska nie chce
  • Odpowiedz
  • 0
@grimhzr: nie chce, ale co my mamy do gadania. Lwia część kasy, która płynie do Ukrainy, to kasa z USA, jak pomarańczowy przykręci kurek, to nie ma opcji tego utrzymać.
  • Odpowiedz
@Pieronek: Te NATO to się zakończy raczej na niemieckiej granicy, no może w geście dobrej woli na Wiśle , także ja już zaczynam szkolić niemiecki , mam szczęście , do granicy 100 km
  • Odpowiedz
@Pieronek Nie histeryzuj, prezydent dużo może, ale nie jest tam władcą absolutnym; rzeczwistość kampanii, a realne sprawowanie władzy w warunkach deep state w USA, to dwie różne historie; tam to nie działa tak, jak u nas, że jest zwrot o 180 stopni przy każdorazowej zmianie przy korycie
  • Odpowiedz
są i będą nawet po wejściu, papier wszystko przyjmie a Januszy u nas mnogo, co pokazała chociażby akcja produktami "technicznymi"


@Pieronek: dlatego unia będzie musiała to egzekwować, albo ich nie wpuści.

myślicie że jak UA wejdzie do EU to wszystko będzie dobrze bo im #!$%@?ą unijne ograniczenia itp? Ja śmiem wątpić


@Pan-Paweu-2: tak myśle
  • Odpowiedz
@Pieronek: Trump to BARDZO zła alternatywa dla polskiej racji stanu. NATO STOP. Pomoc militarna STOP. Inwestycje zagraniczne STOP. Stajemy się państwem frontów w ciągu 3-5 lat. Ruskich barbarzyńców nic nie powstrzyma.
  • Odpowiedz
@Pieronek: przyglupi kuc był 2cm od #!$%@? kandydata który i tak wygra bo demokraci wystawili kolesia który ledwo stoi.
Ja wiem ze dla nas i Ukrainy to masakra ale ta teoria nie trzyma się kupy.

Do tego z tego co widzę koleś unikał wykrycia, załatwił sobie tożsamość republikanina, przemycił KARABIN na obstawiony najlepszą ochroną jaką kupią pieniądze wiec i oddał zaskakująco precyzyjny strzał. Nie nazwałbym go niekompetentnym XD
  • Odpowiedz