Wpis z mikrobloga

#usa #trump #ukraina

Zastanówmy się na spokojnie komu byłby na rękę taki zamach. Lewactwo (demokraci) - wiadomo, odpada największe zagrożenie i faworyt do zdobycia Białego Domu w najbliższych wyborach. Już raz płakali na ulicach kiedy rudy zasiadał na fotelu prezydenckim. Dwa, Ukraina. Tutaj też sytuacja jasna, jeśli Trump wygra wybory to jesienią mamy nieoficjalny koniec wojny na Ukrainie. Mogą prowadzić jeszcze mniejsze potyczki, ale los wojny będzie przesądzony. No i na końcu cała UE, której Trump wciska szprychę w koła żądając większych środków przeznaczonych na obronę i wojsko. Kim by zamachowiec nie był to w chwili obecnej wszyscy trzej potencjalni zleceniodawcy dostali mocny plaskacz w mordę a dopiero się zacznie najgorsze.
  • 10
  • Odpowiedz
@Mathas myślę że to może być bardziej skomplikowane niż nam się może wydawać. W sensie zleceniodawcy… zobaczymy co przyniesie przyszłość w kwestii wyjaśniania tej sprawy.
  • Odpowiedz
@Mathas:

komu byłby na rękę taki zamach

Na przyklad zakochanemy gowniarzowi? hehe
Do Reagana strzelal facet (John Hinkley Jr), bo sie zakochal w Jodie Foster, ale bez wzajemnosci. Pomyslal, ze jak zabije prezydenta to ona na pewno da mu poruchac.
Ten tutaj szczyl moze byc pyerdolniety bez zadnej politycznej afiliacji
  • Odpowiedz
@Mathas: prawdopodobnie samotny radykał który nie myślał o kwestiach globalnych a raczej o swojej osobistej nienawiści do Trumpa podsycanej przez lewicowe media, które straszyly i nakręcały negatywne emocje.
  • Odpowiedz
@arkadi2020:
O ile mozna starac sie pojac motywacje jakiegos yebnietego mieszkanca Ameryki, o tyle wsciekla nienawisc Prawdziwie Polskich Wykopkow z Polski mnie fascynuje. Co takiego zlego zrobil wam Trump, a co dobrego Biden?
  • Odpowiedz
  • 0
@Filippa: Woke to nie lewactwo? XD Chybaś z byka spadła, ale oczywiście lewactwo będzie się wybielało. Winny zaczyna się tłumaczyć, normalka.
  • Odpowiedz
@Mathas trzeba mieć iq totalnej cholewki aby uważać, że republikanie kontra demokraci to prawica kontra potężne lewactwo.

Zrozumcie nareszcie, że ktoś jest lewakiem jak krytykuje kapitalizm a nie wtedy kiedy uważa się za libka albo jest za homo i aborcją.
Nie mam nawet siły wykazywać, że jest inaczej, bo ludzie twojego pokroju nie dość, że nie wiedzą co to marksizm, to jeszcze go mieszają z socjalem albo nie odróżniają komunizmu i socjalizmu od siebie.

Cała Ameryczka to kraj oligarchow gdzie garstka multimiliarderow nim trzęsie, wykażesz mi postulaty
  • Odpowiedz