Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #izrael #famemma #nbdiiiiiijdnenend

Menu
Wykop.pl
Wykop.pl
Szukaj

PiecKaflowy
PiecKaflowy
PiecKaflowy
Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
EDYCJA PROFILU
Szczegóły o użytkowniku
Akcje
28794
Znaleziska
434
Mikroblog
28360
Obserwujący
6
Obserwowane
61
PiecKaflowy
PiecKaflowy
PiecKaflowy
08.06.2024, 21:55:28
#famemma POPROSZE O LINK, DANKE
PiecKaflowy - #famemma POPROSZE O LINK, DANKE
źródło: XD BEATRYCZE WIADRO MIEDZY NOGAMI

PiecKaflowy
PiecKaflowy
PiecKaflowy
08.06.2024, 22:01:33
via Wykop
Komentarz usunięty przez autora

POKAŻ KOMENTARZE (1)
PiecKaflowy
PiecKaflowy
PiecKaflowy
08.06.2024, 21:51:25
#famemma #cloutmma
POPROSZE O LINK NA PW, DZIĘKUJE DODATNIM JEDNOSTKOM! BEATRYCZE
PiecKaflowy - #famemma #cloutmma
POPROSZE O LINK NA PW, DZIĘKUJE DODATNIM JEDNOSTKOM!...
źródło: XD BEATRYCZE WIADRO MIEDZY NOGAMI

PiecKaflowy
PiecKaflowy
PiecKaflowy
29.05.2024, 01:55:22
#narkotykizawszespoko #famemma #izrael #danielmagical #polityka
wG.SPRAWDZENIA ,JAK POWINNI WYRAZIĆ TE KWESTĘ LUDZIE "UJEMNY ZAKRE JE.T U.UWANY PRZEZ BOZY PROCES.",TE OSOBY , KTÓRE LEŻĄ I UMIERAJĄ SKONSTRUOWAŁY I WPRO.ADZILY JEDNO.TKOM UJEMNE .PECYFIKI M.IN. MEDYCZNE ,A TAKZE .PO.ODO.AŁY ICH .PROADZANIE I CHODZI O TE OSOBY , KTORE SĄ SWIADOME PRZETĘPSTW.WOJSKO ZAPEWNE DOBIJE TE ZERA.UJEMNY ZAKRE. PROADZILA TAKZE JEDNOTKA ITP KRYSTYNKOWSKA PLUS INNE KTÓRE WYMIENILEM.POKAŻ CAŁOŚĆ
PiecKaflowy
PiecKaflowy
PiecKaflowy
29.05.2024, 01:56:36
via Wykop
PiecKaflowy
źródło: bydleciwyciag

AzazulPazuzu
AzazulPazuzu
AzazulPazuzu
29.05.2024, 02:20:34
via Wykop
+
@PiecKaflowy: Typie, nie mieszaj kwasu z benzo.
tomeme
tomeme
tomeme
29.05.2024, 10:57:06
via Wykop
+
@AzazulPazuzu: nie udzielaj się jak jesteś za mało inteligentny na wpisy legendy która przekazuje nam swoje madrosci
paniswiata
paniswiata
paniswiata
29.05.2024, 11:06:10
via Wykop
+
@PiecKaflowy: ZAMKNIJ RYJ
PiecKaflowy
PiecKaflowy
PiecKaflowy
29.05.2024, 01:49:24
#narkotykizawszespoko #famemma #izrael #danielmagical #polityka
W środowisku inteligenckim,w którym przebywam całościowy zakres ,który czyni ujemnie w stosunku do mnie i nie tylko to są"chamole" .Jestem mocno zdziwiony tym co się wyczynia.Ze względu na zakres zrozumienia plus wiedzy wiele sytuacji przedstawiłem inaczej i właściwie ze względu na analizę,ale normalnie,bez analizy i dla wielu osób z nią to są tzw.chamole.,dla mnie traktując wprost także i tylko ze względu na analizę traktuję inaczej i sprawa dotyczy części osób,bowiem część jest w porządku i tylko ujemnie zasugerowanych.Mają olbrzymie szczęście,że nie jestem Prezydentem,bowiem natychmiast przywąchaliby wieko od trumny.Zakres,który prezentują to najznaczniej perfidne spektrum jakie jest,ktore jednostki wykorzystują,także w wyniku wprowadzonego im za pom.techn.hipn.zakresu mimiki i nie tylko,a mogą powstrzymać np.ze względu na zakres prawa plus slabosc procesu,a część stosuje celowo ,aby sprowokowac.Normalnie,bez analizy to są najz.yklej rzecz ujmujac,jak to czyni sie w srodowisku.
Posiadam zabezpieczenia,a jeden z mandatów i to nie związany z internetem i bez przewinienia ,analizując sytuację zapłaciłem,a nie powinienem.Służbom nie żałuję,bowiem pozytywny zakres czyni odpowiednio,wyjątki są karane przez nich samych i nie tylko ,ale nie jestem zobowiązany płacić wg.informacji plus posiadam zaburzenia depresyjne ,dlatego zabezpieczenia mocno cieszą,bowiem nie dam rady pracować.To sfera niedyspozycji,która wyklucza brak logiki,opowiadanie bzdur,niezdrowego typu zagrożenia dla innych w każdej sytuacji i dla mnie,gdy celowo nie pogłębi się ich ujemnymi farmaceutykami i innymi negatywnymi środkami co próbowano uczynić i tą kwestię przedstawiłem wcześniej.Z poważaniem Arkadiusz.Poniżej zamieściłem fragment paszportu,dokumentów innego zabezpieczenia nie posiadam w ręku i jest ono również ważne wg.informacji.Aktualnie nie jestem w stanie wykonać pełnego zdjęcia paszportu,dlatego fragment.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach