Wpis z mikrobloga

Nie wiem co robic za bardzo ostatni raz wstalem o godzinie 14 poprzedniego dnia. Nieprzespana nocka i potem do pracy od 7 do 19 po poludniu juz zaczynalo mnie lekko scinac. Wrocilem do domu i czulem sie calkiem przemeczony tzn. zmeczenie miesni i ogolnie takie samopoczucie do #!$%@?. Zjadlem cos, obejrzalem i po 2 godzninach probowalem sie polozyc do spania. Minela wlasnie godzina, nie mam pojecia czy spalem raczej watpie, ale urwal mi sie tak jakby film. Nie pamietam o czym myslalem przez ta godzine lezenia w lozku. Zaczynam sie bac, ze ja juz do #!$%@? nie zasne. Nienawidze forsowac sie do spania, budzik 6:20 bo jutro znowu praca 7-19.

Najprawdopodobniej nie zasne, nie wierze w to. Stresuje mnie ta sytuacja, szybciej mi bije serce ze to bedzie druga noc bez snu. Myslicie, ze dostane mocny #!$%@? jak sie po prostu nie pojawie jutro w pracy? Umowa zlecenie, praca na stacji 2 osoby na zmianie pytalem czy ktos chcialby mnie zastapic, kazdy zajety. Nie wiem niesamowicie mnie to #!$%@? wszystko, jak nie musze wstawac o okreslonej godzinie rano, to sen przychodzi mi calkiem latwo.

#bezsennosc #sen #zdrowie #psychiatra
  • 4
  • Odpowiedz
@wengluch99: byles z tym u psychiatry albo gdziekolwiek? masz jakies leki na spanie?
mozesz powiedziec, ze sie zle czujesz i nie przyjdziesz. stacja od tego nie upadnie.
mialam kiedys podobne akcje, pozdrawiam.
  • Odpowiedz
  • 0
@njdnsjdnjs: nie widzialem wczesniej potrzeby to raczej jednarozowa sytuacja (najczesciej sie zdarza jak np. mam jakis pociag rano, ew. badania z samego rana) czuje napiecie ze musze wstac i byc wypoczetym do pracy

no powiem szczerze, ze jestem miedzy mlotem a kowadlem nie ma sensu zebym szedl bo bede obslugiwal ludzi jak zombie, a z drugiej strony wypada jednak byc fair w stosunku do kolezanki ze zmiany, no i tez
  • Odpowiedz
@wengluch99: imo to jest na tle nerwowym. bardzo mozliwe, ze przezywasz nową pracę. u mnie tak było. ale lekarzem nie jestem, wiec tak czy siak nalezy sie z kims skonsultowac. do tego czasu polecam ziolowe leki z apteki na uspokojenie.
w razie jakby byl jakis dramat z tym spaniem to prace pi€rdol, taka na stacji to zawsze gdzies znajdziesz, a zdrowie wazniejsze.
  • Odpowiedz