Wpis z mikrobloga

pamieta ktos jak jeszcze pare lat temu na wykopie w tematach o demografii i dzieciach, zwiazkach itp. bylo mnostwo typow piszacych o jakims mitycznym biologicznym instynkcie macierzynskim ktory zmusza ludzi do robienia dzieci albo o tym jak wazna jest potrzeba "przekazania swoich genow". gdzie sa teraz te typy? czemu tak cicho siedza?

#demografia #dzieci #polska #pytanie #wykop #ciekawostki
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
nic się nie zmieniło - kobiety aktualnie dokonują masowej kompensacji swojego wewnętrznego głosu za pomocą zwierząt - np. psieci.


@haha123: i jak przekazuja swoje geny tym psieckom?
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: i opiekujesz się tą biblioteką gier, traktujesz ją jak członka rodziny, sprawiasz tym grom prezenty itd.?

To musi być materia ożywiona, aby mogło kompensować instynkt macierzyński. Tak jak np. psiecko; niektórzy ludzie traktują psa jak członka swojej rodziny, wyprawiają mu urodziny, kupują ubranka, prezenty, robią mu zdjęcia z różnych etapów jego życia, wożą go w wózku dla dzieci itd.

Materia nieożywiona się do tego nie nadaje, bo nie da
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: tu nigdy nie chodziło o geny i nie wiem skąd to wytrzasnąłeś. Przekazanie genów to tylko skutek uboczny instynktu macierzyńskiego. Kobieta chce mieć coś czymś się może opiekować - czyli dziecko. Ale jak widać może to być skutecznie kompensowane przez zwierzęta (między innymi stąd ten wysyp i popularyzacja psieci).
  • Odpowiedz
@haha123: Kurczę wypisz wymaluj moja mama jak już nie mogła mieć następnego dziecka bo brak kasy to psa przygarneli i zaczęli się wygłupiac. Albo sąsiadki moje też z małym szczurem :D Za psiecka w mediach powinna być przymusowa wycieczka do Berezy.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: to jeszcze napisz o tym mitycznym rzekomym pociągu seksualnym do mocowania swoich genitaliów w genitalia drugiego człowieka.
Ciekawe gdzie są ci wszyscy zwolennicy takiego oczywistego obrzydlistwa? Dlaczego cicho siedzą?
  • Odpowiedz