Wpis z mikrobloga

#przegryw powiedziałem matce że nie bede miał baby bo wyglądam jak gowno i teraz bidulka jak tylko widzi łysego reportera w telewizji to mnie wola i mówi patrz on też ma zakola a zobacz nawet do telewizji go wzięli.. smutne to trochę bo ona nie ogarnia ze its over dla mnie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@ZamaskowanyTajemniczySzachista: xdddddd ale żeś wymyślił.. napisz mi jeszcze żebym poszedł pobiegać to mi się magicznie wyprostuje ryj, nos, zęby i odrosną mi włosy na zakolach i w ogóle.. jestem normalny, bez nałogów, grzeczny, chodzę do pracy i nikomu nic w życiu złego nie zrobiłem mimo to żadna mnie nie chce bo się poprostu dziewczyna nie podobam z wyglądu
  • Odpowiedz
. jestem normalny, bez nałogów, grzeczny, chodzę do pracy i nikomu nic w życiu złego nie zrobiłem mimo to żadna mnie nie chce bo się poprostu dziewczyna nie podobam z wyglądu


@Slabegeny: czyli nie jesteś przegrywem

Przegryw to ktoś wykluczony ze społeczeństwa, z fobiami i zaburzeniami psychicznymi,bez pracy, bez znajomych, bez dziewczyny, bez celu w życiu, pragnący śmierci.
  • Odpowiedz
  • 0
@CostlyWay: jestem bardzo przyjemny każdy mnie lubi np w pracy mam samych kolegów i zero wrogów i potrafię się dostosować żeby inni się czuli dobrze w moim towarzystwie
  • Odpowiedz