Wpis z mikrobloga

Dopiero 9 dzien bez alkoholu i jest strasznie nudno, czuje sie jakby minelo juz duzo wiecej czasu, szybko mozg zapomnial jak sie zle czulem i umieralem w lozku pocac sie, bez snu, cisnienie, podwyzszony puls, stany lękowe i depresja. Niby to tylko trwa 2-3 dni, ale to jest piekło jak sie przestaje pic po dluzszym czasie np. 2 tygodnie codziennie pol litra, a na rozruch jakies p--o na sniadanie. #alkoholizm
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fishwater: weź sobie piwko bezalkoholowe i tak oszukasz mózg, a jak będzie oszukany to domieszaj kilka alkoholowych i się nie zorientuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) upały przecież są, trzeba się nawadniać( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@drakan8: @heniek_8 tu nawet nie chodzi o samo picie, tylko moje zycie bezalkoholu jest strasznie nudne, nawet nie chce mi sie z nikim wyjsc ani gadac a po alkoholu dostaje potrzeby kontaktu i checi do gadki, wyjscia z domu
  • Odpowiedz
@Fishwater: też tak miewałem, ale jak już wyszedłem i coś porobiłem / pojeździłem to nigdy chyba się nie zdarzyło żebym żałował

Po prostu zacząłem coś robić żeby zmienić nastrój, niż czekałem na zmianę nastroju żeby coś zacząć robić
  • Odpowiedz