Wpis z mikrobloga

AfD to legalna partia niemiecka. Ja wiem, że poglądy tejże formacji nie muszą się wszystkim podobać, ale mówienie, że to naziści jest sporym nadużyciem i działaniem typowym, wręcz charakterystycznym dla komunistycznego bydła


@Fipaj: Narzekasz, że ktoś ich nazywa nazistami, a potem wyzywasz wszystkich tutaj od komunistów xD

I tak partia jest legalna, ale są też Anty-Polscy. To jedyna partia w Niemczech, która chce rewizji wschodnich granic. Współprace z nimi można
  • Odpowiedz
no patrz, to zupełnie jak konfederacja innym ludziom


@assninja: ta, a gdzie się #!$%@?? Wskaż konkretne przykłady! Coś na równi firfor55.
  • Odpowiedz
Wskaż konkretne przykłady!


@Fipaj: popierają zakaz handlu w niedzielę, obowiązkową służbę wojskową (tylko dla mężczyzn), zakaz aborcji, wyjście z UE.

Z mniej oczywistych to np. Bosak chciał by sędziami byli wyłącznie katolicy, a prawo oparte na dekalogu, co automatycznie oznacza ograniczenie praw normalnych ludzi. Jego żona jest z Ordo Iuris które chce zakazać rozwodów i antykoncepcji, zresztą powiązania są większe.
  • Odpowiedz
Coś na równi firfor55


@Fipaj: niecałe 100 lat temu takie właśnie chłopstwo walczyło dzielnie z lewactwem w postaci nomen omen sławojki i betonowanym szambem XD
  • Odpowiedz
@andrej2: ludzi w Polsce generalnie nie stać na fitfor55 czy inne kretynizmy głównie dlatego, że w przeciwieństwie do "zachodu", w nas pompowano komunizm, a nie kapitalizm. Pomysły lewactwa są oderwane od rzeczywistości i to teraz doskonale widać.
  • Odpowiedz
@Fipaj: no tak, co prawda chcą mi odebrać wolność ale się to nie liczy bo tego nie wprowadzili bo nie rządzą XD

w takim razie głosuj na Razem, oni też ci niczego nie odebrali bo nie rządzą i nigdy nie rządzili. A że chcą podnieść podatki BOGOLOM z 8k pln/miesiąc? To się nie liczy, bo tego nie zrobili

jak to mówił Korwin, konfederaci to mają jakiś gwóźdź wbity w mózg
  • Odpowiedz
no tak, co prawda chcą mi odebrać wolność ale się to nie liczy bo tego nie wprowadzili bo nie rządzą XD


@assninja: jakoś nie widzę byś kwiczał, że obecny rząd zabiera ci wolność.

jak to mówił Korwin, konfederaci to mają jakiś gwóźdź wbity w mózg

Korwin? To ten co bronił pedofilów? Zajebiste macie standardy, komaromuszki ;)
  • Odpowiedz
że obecny rząd zabiera ci wolność.


@Fipaj: bo nie zabiera. Za poprzedniej kadencji WSZYSTKIM mężczyznom oddał wolność przez zawieszenie Zetki i to było najlepsze co jakikowiek rząd zrobił dla Polaków w ostatnich 30 latach.

Teraz Polska 2050 złożyła wniosek o ograniczenie zakazu handlu, jak głosowała
  • Odpowiedz
bo nie zabiera.


@assninja: a fitfor55 i zielony ład oraz strefy zielonego transportu? Hawk tuah 💦 ci na ryj obrzydliwy, uśmiechnięty b0laczku.
  • Odpowiedz
ale do tego czasu musi ci wystarczyć autobus XDD


@assninja: mam 4 samochody, na które ciebie, biedaczku, nigdy nie będzie stać.

tymczasem gdy konfunia proceduje zakaz handlu czy przywrócenie zetki to ci to nie przeszkadza i to się nie liczy bo nie wprowadzili.

Przywrócenie obowiązkowej służby mi nie przeszkadza tak samo jak
  • Odpowiedz
mam 4 samochody


@Fipaj: aż tyle ich jeździ na twojej linii z pierdziszewa dolnego do fabryki smrodu? Nieźle.

Przywrócenie obowiązkowej służby mi nie przeszkadza tak samo jak zakaz
assninja - >mam 4 samochody

@Fipaj:  aż tyle ich jeździ na twojej linii z pierdzisze...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
aż tyle ich jeździ na twojej linii z pierdziszewa dolnego do fabryki smrodu? Nieźle.


@assninja: widzisz biedaczku, gdybyś miał dobrą pracę, a wcześniej zdobył dobre wykształcenie to też byś miał, nawet więcej 😂

nie przeszkadza ci to że dosłownie fizycznie cię zabiorą z domu i umieszczą w baraku i na siłę ogolą na łyso byś przez 1-2 lata czołgał się w błocie, a jak się nie zgodzisz to trafisz do więzienia.

Przeszkadza mi takie #!$%@?
  • Odpowiedz