Wpis z mikrobloga

Ja tak patrząc z boku na znajomych, którzy sobie wybrali życiowe partnerki, że tam gdzie laska jest totalnie głupia, to chłopy się długofalowo meczą. Ci, którzy mają laski na podobnym poziomie intelektualnym jednak mają o jedno obciażenie mniej.
  • Odpowiedz
@majkel88: Do mnie kiedyś przyszła parka oglądająca lokal pod imprezę. Okazało się, że na stypę. Jak się spytałem o termin, to powiedzieli, że nie wiedzą, bo chłop jeszcze żyje XD
  • Odpowiedz
Ech, już kiedyś pisałem o tym. Znajomy pośrednik miał takiego "słoika" z Wawy jako klienta. Sprzedawał mieszkanie po dziadku w powiatowym i podobna sytuacja, ja na zdjęciu. Dziadek ledwo umarł, ten sprzedaje jak jest. Pośrednik pytał się co z rzeczami, to młody stwierdził, że wszystko ma wyrzucić na śmietnik albo sobie wziąć, jego sprawa. A tam pełno pamiątek rodzinnych, książki, porcelana, dokumenty (,). Trochę znajomego serce bolało to
  • Odpowiedz
@pieknylowca: powinno być dożywocie za nazywanie apartamentem czegokolwiek poniżej 100 metrów i bez podwyższonego standardu. Zobaczyli, że w angielskim apartment=mieszkanie, i teraz każdą klitkę nazywają apartamentem.
  • Odpowiedz