Wpis z mikrobloga

@WielkiNos o, p0lki przekupki wypełzły z nor. Żadna nowość XD. Koleżanka nowa w internecie? Ja to już pisałem, przekupki muszą się pokazać. Nie ma już Targów tak dużo, w pracy trzeba zająć się poważniejszymi rzeczami, niż kłapanie dziobem, po pracy nie ma już spędów sąsiedzkich, jak w Chłopach, to sobie trzeba ulżyć przez X. Nieważne, kto, ważne, żeby "nagadać" (czyt. Zrobić nic).
  • Odpowiedz
@admiralflotykosmicznej O jakie obietnice? Specjalnie głosowałem na TD bo o aborcji mieli zdecydować obywatele a nie politycy. Wstyd tu dla Holowni który złamał obietnice idąc dalej niż kompromis bez referendum. On tu jako jedyny złamał obietnice a Kosiniak baza.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: najlepsze bo, ja akurat jestem zwolennikiem prawa do aborcji (aborcji prawnej też heh) I nie rozumiem o co Ci ludzie mają ból dupy, przecież Duda i tak by tego nie podpisał i byłoby dokładnie tak samo. Jeszcze większą beka z tego, że Donald zawiesił i zdymisjonował wiceministra który miał zapowiedzianą wizytę służbową u wiceszefa NASA od 2 miesięcy xDD
  • Odpowiedz
@TenXen47: a z jakiego powodu mamy być za aborcją?
Jakie kobiety giną z powodu braku aborcji kiedy mają do niej prawo w przypadku zagrożenia życia? Skąd taki argument?
Ile ich ginie rocznie? To niestety grupa głośnych idiotek którym udało się wmówić jakieś bzdury a pojedyńcze przypadki łamania prawa czyli odmowy aborcji i nie skierowane w inne miejsce są przedstawione jako "norma".
  • Odpowiedz
  • 4
@WielkiNos "ile kobiet jeszcze umrze?"

No właśnie, ile? Proszę o jakieś statystyki, ile kobiet dokladnie umrze z powodu prawa do aborcji.

Przypominam zarazem, że zgodnie z polskim prawem aborcja jest dozwolona w przypadku zagrożenia życia matki. To że jakiś lekarz dokona skrajnego zaniedbania w swoim urojonym strachu przed konsekwencjami ratowania czyjegoś życia, to nie jest wina prawa aborcyjnego, tylko tego lekarza.
  • Odpowiedz
  • 1
To niestety grupa głośnych idiotek którym udało się wmówić jakieś bzdury a pojedyńcze przypadki łamania prawa czyli odmowy aborcji i nie skierowane w inne miejsce są przedstawione jako "norma".


@JackobC to były błędy lekarskie, zaniedbania. To samo spotyka ludzi trafiających z udarem albo zawałem na sor i odsyłają ich do domu, bo lekarz się niczego nie dopatrzył i olał a potem ci ludzie umierają. Mało takich przypadków?
  • Odpowiedz
Ile ich ginie rocznie? To niestety grupa głośnych idiotek którym udało się wmówić jakieś bzdury a pojedyńcze przypadki łamania prawa czyli odmowy aborcji i nie skierowane w inne miejsce są przedstawione jako "norma".


@JackobC: Jeszcze jakby rzeczywiście te zgony były z tych powodów ale wszystkie te trupy którymi wycierają sobie mordy to był efekt typowych zaniedbań lekarzy. Takich zgonów w Polsce mamy na pewno od cholery patrząc na to jak
  • Odpowiedz