Wpis z mikrobloga

@blinxdxb wykopkom nie wytłumaczysz ile kosztują rzeczy do domu jak chcesz żeby były dobrej jakości. Ostatnio z jednym dyskutowałem o armaturze do lazienki, nie był w stanie uwierzyć że za 17k za wszystko nie jest ze złota i wyzywał mnie od frajerow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Agent007cm: no właśnie ze skrajności w skrajność. Wykopki debile mnie nazywają bo 30k głośniki wydałem, które posłuza paru pokoleniom. Debile sam telewizor to 20k, ampli 10k jak chcesz spatial audio od sony, nagle ta Io się robi nie?
  • Odpowiedz
  • 0
nie kupisz dobrych głośników taniej.


@blinxdxb: ale ja nie mówię, że cokolwiek kupisz taniej. Mówię, że 16 głośników w domu to przerost formy nad treścią. Posiadanie dla posiadania. No chyba, że mieszkasz w teatrze to spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Leniek: imho nawet sredniopolkowe stereo jest lepsze do muzyki niz jakies 5-cyfrowe wielokanalowe amplitunery (dopoki sluchasz muzyki ze zwyklych nosnikow lub strumieni, ktore byly masterowane z mysla o zestawach stereo a inzynier dzwieku korzystal w studio ze zwyklych studyjnych monitorow stereo). Tym razem wiecej elektroniki nie znaczy lepiej
  • Odpowiedz
imho nawet sredniopolkowe stereo jest lepsze do muzyki niz jakies 5-cyfrowe wielokanalowe amplitunery


@hu-nows: tak

Ale przy tej cenie, bardzo dobrze trafiłem że mirek chciał audio przestrzenne, pewnie do filmów albo gier
  • Odpowiedz
@Ogau:? Mam 100m2 salon. Jakbys to naglosnil żeby było po wykopowemu? Z chęcią posłucham eksperta skoro monitor audio to gowno. Co xD wykopek proponuje tańsze i lepsze? 100m2 salon dom 500m2. A też ogród na którym też mam głośniki 500m2. Czym byś tym naglosnil?
  • Odpowiedz
@Ogau: jak znajdziesz tańsze i lepsze to przysięgam nagram film jak kupuje i będziesz miał film, że typ z Dubaju się ciebie posłuchal. Tylko powiedz jakie głośniki kupić i dlaczego nie 2 suby. Tylko tak się ogarnij, bo to co mam zajebiscie gra
  • Odpowiedz