Wpis z mikrobloga

@Roszp: Zazdroszczę takim firmom, że kupując chiński adapter za 0,01$ w bulku, zarabiają na nim 7k $ - ja #!$%@?, trafić w taką niszę
  • Odpowiedz
twoje audio za kilkadziesiąt k to też absurd xD


@Jamniki2: Jeśli ustawił w domu zestaw surround to wcale nie, konkretny amplituner to kwoty 5 cyfrowe xD
  • Odpowiedz
@blinxdxb: jak masz audio za kilkadziesiąt k to już i tak audiovoodoo cię pochłonęło. Po prostu nie dojechałeś aż tak daleko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jamniki2: zupełnie nie. Zobacz ceny zestawów monitor audio z atmos. Audiofilcy by nawet nie spluneli na to zajebiste głośniki i chyba ostatnia firma, która nie robi w Chinach. Do tego ampli 10k bo nie jara mnie jasność sceny fortepianu ale dobre spatial audio.
  • Odpowiedz
@blinxdxb: 16 głośników dla użytku prywatnego to już jest audio voodoo. Trzeba mieć srogo nagrzane, żeby coś takiego kupić i doszukiwać się w tym pierdnięcia gitarzysty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau: znaczy no, jak go stac, jak ma duza chawire, se studio zrobil muzyczne czy gabinet do pracy jakis i ma konkretny metraz, to 30k pln na audio plus kontrola to jest totalnie normalna cena. Za #!$%@? bym tyle w sprzet nie zainwestowal, chyba ze bym sral pieniedzmi, ale dobry sprzet kosztuje. Nie kwantowe przejsciowki mam na mysli conie, tyko "normalne" audio.
  • Odpowiedz