Wpis z mikrobloga

@Lmaocetong2: a dzisiaj pisałeś że masz #!$%@? w to jak wyglądasz... zazdroszczę, bo czasem mam wrażenie że jest to jedna z glównych rzeczy która mnie blokuje, może nie przed byciem szczęśliwym, ale spróbowaniem w nawet go zdobyciu
  • Odpowiedz
@morning_starr: no mam dość głęboko to jak ktoś mnie postrzega, czuje sie dobrze z tym jak źle wyglądam bo wyglądam tak jak chce a nie by się komuś przypodobać, u mnie problem jest bardziej z tym, że nie potrafie doceniać dobrych rzeczy a skupiam sie na negatywach (których jest mnóstwo)
  • Odpowiedz
@Lmaocetong2: To nie chodzi tylko i wyłącznie o tak jednoznaczna myśl jak samo postrzeganie tego jak inni cię widzą, tylko to o to jak sam siebie nawet widzisz, a to jest również zalezne od tego jak ocenia cię otoczenie. Niezbyt wierzę w coś takiego, że można kompletnie wyizolować samoocene od czynników zewnętrznych i tego jak środowisko na ciebie reaguje. Twój świat zewnętrzny i świat wewnętrzny głęboko się przenikają i są
  • Odpowiedz
  • 2
@morning_starr no ja rok temu, przed terapią grupową w psychiatryku uważałem się za gówno najgorsze, na szczęście dało się tego w większości pozbyć, uważam się za nawet spoko teraz. Tzn z masą wad ale też zaletami ()
  • Odpowiedz