Wpis z mikrobloga

Doszłam do wniosku że najłatwiej rozwścieczyć wykopków tym że człowiek akceptuje siebie i kocha takim jakim jest
Smutne że większa agresję w ludziach wzbudza samoakceptacja niż np krzywdzenie innych ludzi
  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@dr_papieros dziś dostałam fale hejtu od wysropkow bo napisałam że jestem grubsza i nadal ładna xD szkoda że nie reagują taka agresją na ludzką krzywdę xD
Codziennie się upewniam że ludzie to świnie
  • Odpowiedz
tym że człowiek akceptuje siebie i kocha takim jakim jest


@Linnior88: No to jest nas dwóch, ja też cię kocham taką jaką jesteś()

niż np krzywdzenie innych ludzi


Niestety ja też jestem już na to znieczulony( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@slapdash nie bo ja nie zrobiłam nic złego , napisałam jedynie że kocham siebie taką jaka jestem i się nie muszę wstydzić , niech się wstydzą osoby które potrafią tylko kogoś obrażać dlatego że nie mam kompleksów i nie będę przepraszać świata za to że uważam że jestem ładna
  • Odpowiedz
  • 0
@slapdash niestety wykop jest taki że napadną cie i będą wyzywać tylko za to że nie nienawidzisz siebie tak jak oni , ale jak komuś się dzieje krzywda , potrzeba jakiejś pomocy , wsparcia to takie posty mają 0 plusow , plusy są tylko jak trzeba kogoś oblac gnojem
  • Odpowiedz
@Linnior88: osoby, które na prawdę tak myślą nie muszą o tym pisać i każdemu dookoła o tym mówić. Po prostu uważam, że jeżeli miałabyś możliwość wybrać czy chcesz być chuda na zawołanie to byś się nawet nie zastanawiała. Czytam te twoje wysrywy i uważam, że jest zupełnie inaczej niż to przedstawiasz, tylko się oszukujesz.
  • Odpowiedz