Wpis z mikrobloga

Witam,
Pani Ewa Zajączkowska narzeka, że by musiała się zmierzyć m.in. z hejtem, że pobiera pensję w euro za wykonywanie mandatu posła do Parlamentu Europejskiego, jeśli by nie przystąpiła do frakcji z AfD. Czy waszym zdaniem, powinienem uświadomić wszystkich europosłów z Konfederacji, że zgodnie ze Statutem posła do Parlamentu Europejskiego mają możliwość pobierania pensji w złotówkach? Zatem nie muszą być we frakcji z AfD.

#4konserwy #neuropa #polityka #konfederacja
M4rcinS - Witam,
Pani Ewa Zajączkowska narzeka, że by musiała się zmierzyć m.in. z he...

źródło: Screenshot 2024-07-12 at 12-45-33 Ewa Zajączkowska-Hernik on X Spada na mnie fala krytyki za wstąpienie do frakcji w Parlamencie Europejskim o nazwie Europa Suwerennych Narodów. Spodziewałam się tego choć nie przebieracie w sł[...]

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@M4rcinS: ogólnie to precz z ruskimi z konfederacji, ale ten twój post to typowe łapanie za słówka i nie o to jej w ogóle chodziło.
Podkreslila EURO, bo tak się im często pisze, że nie lubio uni a kandydujo i zarabiajo w ełro
  • Odpowiedz
@varres dokładnie, w dodatku dobrze napisała. Tak czy inaczej by się do niej przywalili jak do każdego posła zresztą z jakiejkolwiek partii
  • Odpowiedz
  • 1
@varres: Nie zmienia to faktu, że pani Ewa powinna dać przykład, pobierać pensję w złotych, wzmacniać naszą walutę i przez to oddalić wizje przyjęcia euro.
  • Odpowiedz
Czy waszym zdaniem, powinienem uświadomić wszystkich europosłów z Konfederacji, że zgodnie ze Statutem posła do Parlamentu Europejskiego mają możliwość pobierania pensji w złotówkach? Zatem nie muszą być we frakcji z AfD.


@M4rcinS: ()

Przecież
  • Odpowiedz
@Programista500plus: Ja nie, a co ty z kolegami preferujesz, to mnie średnio interesuje.

To mówisz, że jedyny argument, jaki masz, to rzucić jakimś chochołem, kogo to rzekomo popiera oponent, bo na obronę nic nie masz? I nic do ciebie nie dociera, że może bronisz przegranej sprawy? Przecież oni każde łajdactwo, jakie robią, zawsze tak tłumaczą - "bo inni też tak robią", co z resztą zwykle jest kłamstwem. A nawet, gdyby
  • Odpowiedz
@M4rcinS: nie znam się na regulaminie PE, ale czy trzeba dołączyć do jakieś grupy, żeby "coś robić"? Bo wg tego, co ona pisze, to tak. Może któryś konfederata to mi wytłumaczy.
  • Odpowiedz