Wpis z mikrobloga

@mam_spanko: w ostatnich latach było tyle absurdów że masakra, tak btw nikt nawet nie spojrzał na to z dystansu i nie pomyślał hmm ten niebieski kolor kojarzy się z kacapią, zmienię go, zupełnie jakby jakiś stryjek akurat musiał się pozbyć niebieskiej farby, nie zdziwił bym się jakby tak było
  • Odpowiedz
@d4wid #!$%@? zapomniała, że na placu bankowym ludzie jednak oblegali te ławeczki, natomiast te patriotyczne się rozsypały od samego patrzenia z politowaniem, a jedyne co na nich siadło do rdza i syf.
  • Odpowiedz
@sznioo:

dziwne że już nikt o tym nie pamięta, za te ławki też powinni im się dobrać do dupy


@sznioo: pewnie dlatego że te ławki to ukradzione grosze w porównaniu do innych machloi jak fundusz sprawiedliwości. A poza tym to pamiętaj Tusk i buty Tuska - to jest afera!
  • Odpowiedz
@mam_spanko

to powinno być w książkach do historii jako przykład marnowania publicznych pieniędzy


Mam nadzieję, że kolejna władza również dopatrzy się korupcji za dopłaty deweloperom xD wy się tak samo nadajecie polityczne trolle jak te pisowskie. Jestem ciekaw ile dostajecie, bo 99% to tag polityka i #bekazpisu. Widzę, że na głównej królują pisiory, a tutaj kałowcy
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: na tych paletach przynajmniej można było usiąść xd Na pisowskich ławeczkach patriotycznych siedzieć nie wolno było bo to instalacja pokazowa XD Pokazowa jak patriotyzm pisowcow xD
  • Odpowiedz
Na pisowskich ławeczkach patriotycznych siedzieć nie wolno było bo to instalacja pokazowa XD


yyyy, dziwna sprawa. Raczej ciężko bronić sensowności tych ławeczek, ale moje dzieciaki mają na nich zdjęcia, a do takowych tworzyła się swego czasu kolejka. Mówisz o tych w kształcie Polski?

@Gluptaki:
  • Odpowiedz
@mam_spanko: Marnowanie publicznych pieniędzy - teraz jeszcze lepiej. Zagraniczniaki dostają praktycznie za samo istnienie czy emerytura za tydzień pracy - można? Można, tylko potrzeba trochę kreatywności w marnowaniu kasy.
  • Odpowiedz