Wpis z mikrobloga

Mirki, kolejny problem i ciężka decyzja XD, moja pierwsza konsola to xbox 360 którego mam do dziś ale uznałem że mimo że mam w miarę git kompa chciałbym znów wrócić do czasów grania na konsoli i teraz stoję nad wyborem Xboxa z zajebistym gamepassem ale mało gier ekskluzywnych vs PS5 z #!$%@? „gamepassem” ale za to z zajebistymi exami które chciałbym zagrać, mętlik w głowie za #!$%@? nie wiem co wybrać a lista gier multiplatformowych ogromna xd #xbox #ps5 #konsole
  • 30
  • Odpowiedz
@yungczarli999 jeśli chcesz nadrabiać stare gry, to stare gry kosztują grosze, abonament niepotrzebny. Chyba że chcesz dostęp na już i sprawdź co by Cię potencjalnie zainteresowało.
  • Odpowiedz
@yungczarli999 to zależy, jak i ile chcesz grać. Z jednej strony w gry na Xboxa możesz zagrać (w ogromnej większości) na PC, który już masz. Z drugiej strony granie na PS5 jest sporo droższe, ale masz kilka naprawdę dobrych gier na wyłączność (tzn. czasową wyłączność, w końcu i tak wychodzą na PC xD).
  • Odpowiedz
Xboxa z zajebistym gamepassem ale mało gier ekskluzywnych vs PS5 z #!$%@? „gamepassem”


@yungczarli999: Tyle, że PS Plus ma więcej gier w ofercie niż Game Pass i więcej gier 80+ według metacritic, więc nie wiem skąd ta opinia. Tym bardziej, że jak pominąłeś etap PS4 to masz w PS+ praktycznie wszystkie exy
  • Odpowiedz
@yungczarli999 jakie exy na ps5 są warte kupienia tej konsoli? Wygląda na to, że będą wychodzić na pc w przyszłości również.
Ja kupilem na premierę ps5 i nie wiem, czy to był dobry wybór. Zaoszczędzilbym trochę i kupił dobrego laptopa, to mógłbym i na nim pracować.
  • Odpowiedz
@yungczarli999 mój komp leży wyłączony nawet odpalać mi się go nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°) też ostatnio dużo gier nadganiałem na ps5 i jestem zadowolony. Siadam na kanapie, odpalam ps5 i sobie pykam jak mi wygodnie. Typowo na ps5 jest mało gier ale ja akurat miałem sporo do nadgonienia jeszcze z ps4
  • Odpowiedz
@nobrain ja wiem, że kupa gier jest, miałem rok GPU, ale jakoś większość tytułów mnie nie zachęcała. Już szybciej PS+, bo w cenie ograłem trzy pierwsze GOW, Spidermana z dodatkiem, Horizon i GoT. Ale też po roku zrezygnowałem. Wolę kupić 3-4 gry na promce w roku.
  • Odpowiedz
@nobrain no i cacy, skoro Ci pasują to git. Z grami to trochę jak z piwem. Pełne lodówki specjala, a ktoś i tak nie znajdzie nic dla siebie, a drugi będzie w niebie. I to też spoko. Niemniej, osobiście uważam że cena (regularna) jest nieadekwatna. Ale jakieś łowcy gier czy coś takiego, to w sumie spoko
  • Odpowiedz