Wpis z mikrobloga

Mirki, kolejny problem i ciężka decyzja XD, moja pierwsza konsola to xbox 360 którego mam do dziś ale uznałem że mimo że mam w miarę git kompa chciałbym znów wrócić do czasów grania na konsoli i teraz stoję nad wyborem Xboxa z zajebistym gamepassem ale mało gier ekskluzywnych vs PS5 z #!$%@? „gamepassem” ale za to z zajebistymi exami które chciałbym zagrać, mętlik w głowie za #!$%@? nie wiem co wybrać a lista gier multiplatformowych ogromna xd #xbox #ps5 #konsole
  • 30
  • Odpowiedz
@DejvMajla: zreszta spojrzmy: forza 5, a plague tale, atomic heart, trzy najnowsze czesci assasins creed, dead island 2, dead space remake, diablo 4, death loop, dwa nowe doomy, hellblade nowy, it takes two, monster hunter rise, dwie czesci ori, psychonauts 2, remnant 2, resident 2 i 3 remake, sw: jedi 2 czesci, wolfensteiny, yakuzy.. no #!$%@? do wyboru do koloru.
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski większości gier jakie chce ograć to multiplatformowki pokroju assasina czy call of duty więc czy wybiore sony czy microsoft to jeden pies, ale raczej wezme sony bo te exclusivy jakas do mnie przemawiaja, naczytalem sie tez że ps5 jest niby słabsze od xboxa czy serio ma to jakis realny wydzwiek w grach?
  • Odpowiedz