Wpis z mikrobloga

uwielbiam ja xD zna rozklad jazdy i brzydzi sie ruskimi


Przypominam, że Meloni to miała być ruska onuca. Lewactwo skrzętnie unika informacji, że Giorgia wysłała do robienia z ruskich mielonki chyba najwięcej AHSów z wszystkich państw wspierających UA. Chyba, że Goździków wysłaliśmy więcej niż mi się wydaje.

@robertkk:
  • Odpowiedz
Lewactwo skrzętnie unika informacji, że Giorgia wysłała do robienia z ruskich mielonki chyba najwięcej AHSów z wszystkich państw wspierających UA


@eduardo-garcia: Czy to lewactwo jest z nami w pokoju? Mam wielu lewicowych znajomych, śledzę lewicowe profile i dyskusje pod contentem tychże, jeszcze nigdy nie widziałem, żeby ktoś unikał jakichś informacji odnośnie wsparcia Ukrainy przez Meloni. Wręcz przeciwnie - dużo jest radości z tego, że będąc politykiem prawicowym też można stać
  • Odpowiedz
@zielonzielon: Wiesz, jest coś takiego jak erozja pojęć. Kiedyś lewactwo wszystkich, których nie lubili nazywali faszystami, bo tak im było wygodnie, a np. Żydzi często są oskarżani, o szastanie słowem "antysemityzm". Problem polega na tym, że jak codziennie dostajesz SMSa z ostrzeżeniem o groźnej burzy, a potem niebo nie robi się nawet pochmurne, to po jakimś czasie zaczynasz je ignorować, a wówczas nietrudno zostać zaskoczonym przez prawdziwe niebezpieczeństwo. Just sayin'.
  • Odpowiedz