Wpis z mikrobloga

@Influ3nD: o ku.v ale mnie wzięła nostalgia, ja na takim kompie miałem frajdę jak odpaliłem pasjansa albo sapera, w tle Winamp i chłop był szczęśliwy()
  • Odpowiedz
@Adom007 moje życie w tamtych czasach miało rewolucję, kiedy odkryłem radio internetowe w winampie. Miałem wtedy zajawkę na goa trance i te radia to było dla mnie coś niesamowitego. Tyle kanałów, tyle muzyki. Ehh, szkoda gadać
  • Odpowiedz
@Gooma: to się robiło dosłownie kilkoma kliknieciami xD (PPM -> Właściwości -> Tapeta -> Dostosuj pulpit -> zaznaczasz moje dokumenty + mój komputer -> ok -> ok)...
  • Odpowiedz
@Influ3nD: a Wy też mieliście kawalek Abradaba "Miasto jest nasze", nagrane z radia na mp3 i puszczone na jakąś Kazzę? Zaczynał się: a teraz power play tygodnia, abradab "miasto jest nasze" ;d
  • Odpowiedz
@Gooma: a to to jeszcze szybsze rozwiązanie, aczkolwiek ja preferowałem opcję przez ustawienia pulpitu z powodu odpalania wszystkich ikon od razu (dokumenty, komputer, miejsca sieciowe) + włączania ClearType przy okazji + przestawiania na Royale lub Luna Silver :)
  • Odpowiedz
@Influ3nD: a Wy też mieliście kawalek Abradaba "Miasto jest nasze", nagrane z radia na mp3 i puszczone na jakąś Kazzę? Zaczynał się: a teraz power play tygodnia, abradab "miasto jest nasze" ;d


@czemuztak: ja tego typu muzyki nie słuchałem, aczkolwiek mówiąc o Kaziie - u mnie i dookoła mnie popularniejsza była Gnutella - BearShare latało u wszystkich znajomych. w późniejszych czasach muzykę ciągnęło się z mp3.teledyski.info
  • Odpowiedz