Wpis z mikrobloga

Ech jutro 6te pierwsze spotkanie z kolejną laska w ciągu 7dni, a chłop wolałby jednak 3 spotkania z jedna..
Można by wtedy zabrać jakaś na piknik itd
Dobrze, że to nie tinderowy, bo z tindera to ja miałem może 6 spotkań łącznie przez cały rok jak miałem tindera xDD
#zwiazki #tinder #randki
  • 20
  • Odpowiedz
  • 1
@Wziuu_pontonem: o 5tej pisałem ostatnio posta, poprzednia mnie olała a była mega spoko, do 1szej się w sumie nie odzywałem jakoś z wyglądu totalnie mnie nie pociągała, z drugą mam kontakt ale ona z powiatowego obok wojewódzkiego więc 50/50 czuje że bede musiał latać za drugim spotkaniem... A trzecia miała mnie zaprosić na mecz euro, ale wpierw sobie wymyśliła spacer to coś pospacerowalismy i siedliśmy na ławeczkę normalnie się przytuliła
  • Odpowiedz
  • 0
@greenbong: ale co ja mam się skupiać?W którym momencie miałbym się skupić? To fakt czasem inna laska pisze do mnie podczas spotkania z inna laska ale ja nie odpisuje? Kiedy mam się skupić podczas pisania z nią? Im mniej pisze tym jest lepiej, w godzinę spotkania szybciej się sprawdzisz niż w 10h pisania. Laski też kręcą z innymi jedna mi się przyznała, że jest taka teraz needy bo dziwne że
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: nie no, ja sam bylem w tym miejscu co ty, i uwazam ze takie rzeczy czuc na poziomie odswiadomosci. Jak wiesz ze masz umówione 6 lasek to nie spinasz sie na psotkaniu, laska to czuje ze jest tylko jedna z wielu i sumarycnzie nie ma miedzy wami zadnej chemii. Albo po prostu nie wiesz jak prowadzic spotkania zeby byla chemia. Odpusc sobie jakies kawiarnie itp, musza byc emocje na
  • Odpowiedz
  • 0
@greenbong: nie no masz rację, dlatego spacer zamieniłem na spacer z siedzeniem na ławkę u próba kontaktu fizycznego, a bilard na bilard +piwo
Uważam, że na spotkaniu totalnie nie myślę o innej, tylko po prostu po spotkaniu tak się nie przejmuje jak kiedyś, bo są inne, ale dzięki temu przynajmniej nie jestem taki needy do poprzednich lasek po spotkaniu
I teraz w jakim momencie jesteś?jak Ci się udało to przezwyciężyć
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: moim zdaniem 100% zależy od mojego zachowania co mi udowodnił los bardzo przewrotnie. Ogólnie zawsze myślałem że dobrze mi idzie ale drugie randki były rzadko, na poziomie świadomości nie wiedziałem co zrobić. Ale ja jestem overthinkerem, ADHD - ciężko się skupić na obecności w danym momencie, tylko życie w głowie. Jak wszedłem na leki od ADHD + przeciwlękowe to nagle moje życie randkowe wybuchło. Miałem po prostu taki jasny
  • Odpowiedz
  • 0
@greenbong: ja to po prostu mam wrażenie że za szybko się otwieram i coś co powinienem mówić np w związku albo chwilę przed jestem w stanie mówić na pierwszym spotkaniu chodzi mi o jakiejś creepy rzeczy typu że zwymiotowałem kiedyś w śmiesznym miejscu na wycieczce i laski różnie to mogą odebrać, albo że zbyt pokazuje swoje zdanie na pierwszym spotkaniu a można się po prostu dotrzeć, brakuje mi wyczucia
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: łącznie to grubo ponad 200 pierwszy randek z tindera na przestrzeni roku xd
Nic mi nie było, od zawsze czułem taki lęk, który nie miał żadnego podłoża i dlatego spróbowałem brać leki.
Potrafiłem mieć 3 jednego dnia
  • Odpowiedz