Wpis z mikrobloga

Nie lubię rosji. Oj delikatnie powiedziane.. Nie lubię to najdelikatniejsze określenie względem kraju putinowskich mordercow i gwalcicieli.
Do czego to prowadzi?
Nie słucham rosyjskiej muzyki, nie istnieje dla mnie ruski balet i w dupie mam putinofon. Wybierając służbówkę nie rozważałem Łady. Nie gram w World of Tanks ani w Warthundera. Odrzuciłem plany wakacyjne związane z podróżą koleją transsyberyjską.

I tu pojawia się pytanie. Dlaczego mieszkańcy rosji którzy tak gardzą zachodem jednocześnie usilnie pragną Volkswagenow, iPhonów, coca coli, dostępu do zachodnich gier czy aplikacji? Dlaczego na wakacje wybierać chcą Włochy, Hiszpanię albo Francję zamiast pięknych wybrzeży Sachalinu?

#wojna #rosja #russiahateclub #bekazpodludzi #ukraina #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
@Grzesiok: oni szukaja zachodu, bo brakuje im tego na wschodzie, nam niczego nie braknie bez rosji, im braknie "zycia", bo inaczej zostana zostawieni sami sobie na panszczyznie. Ja akurat lubie rosyjska muzyke, potrafie w miare dogadac sie po rosyjsku, bylem w rosji, czytalem rosyjska literature, co nie zmienia faktu, ze nienawidze tych #!$%@? i chcialbym, aby kazdy z nich po prostu #!$%@? fikolka z zamknietymi oczami, moze oprocz niektorych ludow,
  • Odpowiedz
  • 3
@john_transvolta: byłem na koncertach chóru Aleksandrowa i słuchałem Lyube ale to w czasach gdy Rosja kandydowała do miana cywilizowanego kraju. Dziś nie mogę tego przełknąć.

Lubie za to Głuchowskiego ale on sam wstydzi się za rosje i jest ścigany przez moskiewskich zdrajców Rosji
  • Odpowiedz
@Grzesiok: nie no Wargaming się odciął od ruskich i nawet swego czasu mieli bana na grę.

4 kwietnia 2022 roku firma poinformowała o zakończeniu, w związku z inwazją Rosji na Ukrainę, wszystkich operacji na terenie Rosji i Białorusi, w tym o zamknięciu biur projektowych w Mińsku i Petersburgu[
  • Odpowiedz