Wpis z mikrobloga

Nie żałuję ani jednej znajomości w moim życiu. Bo każda z nich coś mi dała i czegoś mnie nauczyła. Była radość, śmiech, miłość. Był też ból, rozczarowanie i łzy.

Ostatecznie dzięki tym ludziom, którzy swego czasu byli towarzyszami na mojej drodze, dojrzewałem, rozwijałem się, uczyłem się życia i wyciągałem cenne lekcje.

Nie byłbym tą osobą, którą jestem teraz gdyby moje życie było tylko łatwe, lekkie i przyjemne 🙂 Pamiętam wszystkich trudnych ludzi w moim życiu i jeszcze bardziej pamiętam ludzi dobrych, którzy byli zawsze wtedy kiedy ich potrzebowałem.
Życie jest wielką przygodą. Jest drogą, a na tej drodze spotkasz wielu ludzi. Różnych ludzi. Z czasem nauczysz się dla kogo mieć serce otwarte, a kogo lepiej omijać szerokim łukiem. Ale nie nauczysz się tego jeśli osobiście nie doświadczysz relacji z człowiekiem złym. Tak, złym. Nie wszyscy są zaburzeni lub poranieni. Niektórzy są po prostu źli. Ale oni też dają nam cenne lekcje.

Nie żałuj niczego. Zostaw to za sobą i idź. Wyznacz sobie cel i idź nie oglądając się na nikogo. Bo Twoje życie jest tylko Twoje i nikt za Ciebie go nie przeżyje. #przegryw #przegrywpo30tce #przemyslenia
  • 6
  • Odpowiedz