Wpis z mikrobloga

Konfederosja ma pretensje do Tuska nawet o to, że będziemy szkolić i wyposażać mieszkających w Polsce Ukraińców do walki z rosją. Berkowicz twierdzi, że to jest w zasadzie najgorsze.

W związku z tym mam pytanie: czy oni są tak głupi, czy takimi antypolakami i wprost zdrajcami? Innej opcji tutaj absolutnie nie widzę. Chcę wierzyć w to, że są tak strasznie głupi - to byłoby dla nich najlepsze.

#polityka #konfederacja #ukraina #wojna #neuropa #4konserwy #bekazkonfederacji
Gours - Konfederosja ma pretensje do Tuska nawet o to, że będziemy szkolić i wyposaża...

źródło: IMG_3966

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
będziemy szkolić i wyposażać mieszkających w Polsce Ukraińców do walki z rosją


@Gours: no i spoko, ja tam nie mam z tym problemu - nie ma nic przyjemniejszego od rypania ruskich, jedyne co mi się nie podoba to fakt, że na ukrainie jest cała masa ludzi hołdujących zbrodniarzom typu bandera lub noszącym nazistowskie symbole (vide azov). Polska powinna postawić ukrainie jeden warunek - przestajecie gloryfikować bandytów albo niech was ruskie,
  • Odpowiedz
  • 0
czyli nie masz problemu z gloryfikowaniem totalitaryzmów i wspierania państw, które takowy tolerują?


@Fipaj: To bez wątpienia jest problem ale nieporównanie mniejszy niż problem wynikający z Ukrainy podbitej przez Rosję. Jednocześnie też Ukraina niezależnie od postawy Polski będzie się z tym musiała uporać jeśli serio o członkostwie w UE myśli a raczej tak jest, bo o to min jest ta wojna.
  • Odpowiedz