Wpis z mikrobloga

@balbinka: a sufit z czego? Są drążki z montowaniem sufitowym. Jak musi być mocowany do ściany to odpuściłbym kołki które są w zestawie i zamontował na specjalne do suporexu
  • Odpowiedz
@balbinka: beton komórkowy to dobry materiał do wieszania rzeczy. Kup dobre kołki np. Fischer i śmiało wieszaj. Ja mam tak u siebie i drążek ani drgnie. Tylko u mnie są 4 kołki na stronę, poszukaj takiego drążka na allegro, są tylko trochę droższe.
  • Odpowiedz
  • 0
@wiland: tak, myślałam o kołkach Fisher, ale tam śruba wkręca się na max 15 mm i jakoś mam wątpliwości czy to by się utrzymało. Otworów jest 3 na stronę, drążek już kupiony i złożony, więc chyba faktycznie pójdzie na szpilkach na wylot przez ścianę. Tak, czy inaczej, dziękuję za podpowiedź
  • Odpowiedz
@balbinka: co masz na myśli, że 15mm? Ja bym kupił kołki długie na 80mm, i do tego śruby dłuższe o 40mm, bo tyle zabiera profil przez który przechodzą śruby. Jak dla mnie szkoda sobie niszczyć ścianę szpilkami (chyba, że wpuścić nakrętki w ścianę i zaszpachlować)
  • Odpowiedz
@balbinka: kup normalny zestaw kołek z wkrętem fi10 na długość 60mm i montuj... Z tego co kojarzę one mają pojedynczo 80kg nosnosci przy odpowiednim montażu. Jak się boisz to kup fi12 i będziecie mogli się wieszać całą rodziną
  • Odpowiedz