Wpis z mikrobloga

Czy ktoś miał przyjemność używać perfum
BVLGARI Man in Black?
Zainteresował mnie ten zapach. Aktualnie jako daily używam Armani Acqua di Gio i nuty bardzo mi się podobają. Chciałem spróbować czegoś innego i ten jest bardzo polecany.
Sprawdzałem Dior Sauvage i pachniał trochę "dziadkowo", nie mój klimat. Ewentualnie coś innego, ale z nutą cytrusów na lato mile widziane.
#perfumy #pytanie
AXSIS - Czy ktoś miał przyjemność używać perfum
BVLGARI Man in Black? 
Zainteresował ...

źródło: temp_file8417977646790842706

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Bardziej na jesień, zimę niz na lato. Z tego co pamietam czuć rum w otwarciu, w ogólnym odbiorze raczej przyjemny jest, parametry raczej słabe.
  • Odpowiedz
@AXSIS: Zapach bardzo zbilzony do Spicebomb Extreme Viktor&Rolf plus wybrzmiewa skóra z jakims słodkim alkoholem coś jak w Bentley for Men Intense jak dla mnie, nie jest to jakiś killer, zapach raczej bliskoskórny, zdecydownie wieczorowy, bardzo przyjemny
  • Odpowiedz
@AXSIS: Zapach ładny, na pewno przyjemniejszy w odbiorze niż wspomniany Bentley for Men Intense, jesienno-zimowy. Jak konotacji do ekstremalnej spicebomby nie wyczuwam. Oprócz zapachu warto zwrócić uwagę na parametry - projekcja chwilowa, szybko staje się intymny i blisko skórny, co może być zaletą w niektórych sytuacjach. Jak oczekujesz dymnego killera to nie ten soczek.
  • Odpowiedz