Wpis z mikrobloga

@PogromcaPISu: BK2% to taka Amerykańska wersja stimulus check - przelewania świeżo wydrukowanych przez Państwo pieniędzy na konta obywateli, które zaraz zostają wydane i trafiają do wybranych przedsiębiorstw, gdzie to już kasa prywatna
  • Odpowiedz
Może napiszesz wpis z recenzją dowssiaczen po pewnym już czasie od bk2?


@IkdapS_: A co byś chciał wiedzieć. Jest kredycik, jest miniratka. praktycznie 70% mojej raty idzie na spłatę kapitału. Nic nie gniecie. Móglbym to spłacać nawet z najniższej krajowej i jeszcze by na życie zostało
  • Odpowiedz
@IkdapS_: Po czasie to żałuje jedynie że wziąłem dość zachowawczy kredyt. Jedynie 340k Jakbym wiedział że to takie fajne warunki będą to pchałbym się po same kule w większy metraż albo dom. No ale mieszkanie rezerwowałem w kwietniu więc akurat moment jak ceny troszeczkę zjechały. Osiedle z pełną infrastrukturą. Szkoły, sklepy, 4 minuty z buta na stację kolejki która wiezie mnie do centrum Wrocławia w 25 minut. (a tam pracuje
  • Odpowiedz
Może i przedsiębiorcy dostali kasę z bk2, ale za to dwa lata wcześniej rząd rozdał im miliardy w dotacjach xD W tym kraju nie oplaca się być na etacie.


@WielkiPowrut88: nie wszyscy przedsiębiorcy to deweloperzy xD
  • Odpowiedz
@malinq: W ostatnich latach przedsiębiorcy byli wręcz zasypywani hajsem przez państwo. Zresztą dalej będą patrząc na co ma iść kasa z KPO xD (Tak dalej będziemy ratować gastro i hotelarstwo mimo że covid już za nami a zyski branż są REKORDOWE)
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: przedsiębiorcy dostali kasę z bk2? W jaki sposób? Wszyscy sobie kupili nieruchomości w tym programie? Nagle wtrącasz do tego gastro i hotelarstwo? W wątku o nieruchomościach? Wszystko ok?
  • Odpowiedz